Siostry Kardashian

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Nowy program klanu Kardashian Jenner! Celebrytki nie mogą się rozstać z telewizją

2020-12-11 17:00

Kilka miesięcy temu rodzina Kardashian Jenner ogłosiła koniec swojego legendarnego show. Jednak szybko się okazało, że celebrytki nie mogą żyć bez telewizji. I chociaż era Keeping Up With The Kardashians dobiegła końca, to nie oznacza, że znikają z telewizji!

Po 20 sezonach program Keeping Up With The Kardashians dobiegł końca. O show można mieć różne opinie. Trzeba jednak się zgodzić, że ten program wylansował Kardashianki na najsławniejszą rodzinę w USA. Reality show otworzył im drzwi do kariery. Wydawać by się mogło, że siostry Kardashian Jenner rozwinęły się w tak różnych kierunkach, że spokojnie mogą skończyć z telewizją. A jednak nie!

Klan Kardashian Jenner zapowiada nowy program!

Siostry Kardashian Jenner wracają do telewizji

Minęło zaledwie kilka miesięcy, odkąd siostry Kardashian Jenner ogłosiły, że kończą Keeping Up With The Kardashians. Teraz już wiemy, że fani nie będą mieć okazji to tęsknoty.

Klan Kardashian Jenner podpisał umowę na produkcję nowych programów!

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner i Kris Jenner podpisały wieloletnią umowę na „tworzenie treści globalnych”, które będą transmitowane wyłącznie na Hulu. Nowy program będzie można oglądać nie tylko w USA, ale i na całym świecie.

Nowy program rodu Kardashian Jenner ma mieć swoją premierę pod koniec 2021 roku.

Z radością ogłaszamy naszą nową wieloletnią współpracę z Hulu i Star oraz to, co nadejdzie w 2021 r.

Napisała Kris Jenner na Twitterze.

Cieszycie się?

Sonda
Najfajniejsza jest...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE