Doda pokazała ukochanego. Tak szczęśliwej nie wiedzieliśmy jej od dawna. Miłość jej służy!

Doda
Autor: AKPA

Doda nie ukrywa już swojej miłości. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistka pochwaliła się zdjęciem ze swoim nowym chłopakiem Dariuszem Pachutem. Fani od razu zasypali parę komplementami i zgodnie stwierdzili, że artystka od dawna nie wyglądała na tak szczęśliwą. Zobaczcie sami.

Życie miłosne Dody od zawsze było łakomym kąskiem dla prasy. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że nie ma szczęścia w miłości, czego potwierdzeniem były jej rozpadające się na oczach całej Polski związki i dwa zakończone rozwodem małżeństwa. Ostatnia relacja doprowadziła piosenkarkę na skraj załamania nerwowego. Po zakończonej terapii Doda przekuła osobiste porażki w sukces, rozpoczynając zupełnie nowy okres w swojej muzycznej karierze. Wydany 21.10 album Aquaria to symboliczne zamknięcie najgorszego okresu w życiu osobistym Dody, a tym samym rozpoczęcie nowego i jak widać, dużo lepszego. Spory wpływ na doskonałe samopoczucie artystki ma z pewnością jej nowy związek. Choć piosenkarce nie udało się znaleźć partnera w show 12 kroków do miłości, udało jej się go poznać poza nim. Wybrankiem Dody, jak fani spekulowali od dawna, okazał się być Dariusz Pachut. Para dodała pierwsze wspólne zdjęcie z wakacji.

Doda pokazała chłopaka! Tańczyli objęci na środku sklepu

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Doda pokazała nowego chłopaka!

Od chwili ogłoszenia związku Doda nie pokazywała twarzy ukochanego. Fani mogli dowiedzieć się jedynie, że to postawny, wysportowany mężczyzna. Gwiazda postanowiła ujawnić w końcu prawdę i za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie z Dariuszem Pachutem. Zakochani wybrali się razem do Wietnamu.

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE