Nowa jurorka Dance Dance Dance ujawniona! Kto zastąpi Ewę Chodakowską?

2020-02-07 13:53 nk
Ewa Chodakowska, Anna Mucha
Autor: WBF

Ewa Chodakowska już kilka miesięcy temu poinformowała, że nie wróci do programu Dance Dance Dance w jego kolejnej edycji, by zasiąść w fotelu jurorskim. W końcu zostało ujawnione, kto zastąpi popularną trenerkę fitness. Kto to będzie? Ta osoba działa w zupełnie innej branży, niż Choda!

Wielkimi krokami zbliża się wiosenna ramówka polskich stacji telewizyjnych, a wraz z nią - nowe edycje popularnych programów rozrywkowych. Wśród propozycji Telewizji Polskiej hitem będzie z pewnością Dance Dance Dance 2. Pierwsza edycja show osiągnęła duża oglądalność. Tym razem też raczej nudy nie będzie, bo poza nowymi uczestnikami pojawi się nowa osoba prowadząca i nowa jurorka. Ta ostatnia została właśnie ujawniona.

Kto za Chodakowską w Dance Dance Dance 2?

Ewa Chodakowska już w październiku 2019 roku informowała, że nie wróci do jury Dance Dance Dance w 2. edycji.

Teraz, kiedy producenci tanecznego show odkrywają kolejne karty, dowiedzieliśmy się, że nową jurorką będzie Anna Mucha.

wydało się! 😛 to JA zasiądę po prawicy Idy i Roberta i zapowiada się program pełen: show, emocji, krwi i potu! 🥳 technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie, ważne jest, czy uczestnicy wciągną mnie w swoją historię! a ja ... no cóż... zawsze mowie, to co myśle ...

- napisała Anna Mucha na Instagramie.

Anna Mucha ma już pewne doświadczenie taneczne. W 2009 roku wygrała wraz z Rafałem Maserakiem Taniec z Gwiazdami, a rok później zasiadła w jury You Can Dance.

Jak sprawdzi się w Dance Dance Dance?

NAJNOWSZE