Gerard Pique pokazał dziewczynę

i

Autor: GTRES/G3 Online/East News; Instagram.com/3gerardpique Gerard Pique już nie ukrywa swojej nowej dziewczyny!

Nowa dziewczyna Gerarda Pique zachwyca urodą! Internauci wbijają szpilę Shakirze

2023-01-29 12:30

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique to bez wątpienie jedno z największych wydarzeń międzynarodowego show-biznesu ostatnich miesięcy. Niedawno artystka wydała piosenkę, w której dawała do zrozumienia byłemu partnerowi, że wymienił ją na gorszy model. Teraz piłkarz pokazał swoją nową ukochaną, a internauci są nią zachwyceni!

Shakira i Gerard Pique nie są już razem. Ta informacja z pewnością nikogo już nie dziwi, ponieważ mówi o tym cały świat. Kolumbijska piosenkarka i hiszpański piłkarz wydawali się parą idealną, ale jak widać, było to tylko złudzenie. Nie jest już tajemnicą, że były zawodnik FC Barcelony zostawił Shakirę dla młodszej dziewczyny. Nic więc dziwnego, że wokalistka poczuła złość. Swoje emocje wyraziła w piosence BZRP Music Sessions #53. Wiele kontrowersji wzbudził fragment "wymieniłeś Ferrari na Twingo". Niektórzy internauci uznali te słowa za niestosowne i stanęli po stronie sportowca. Od tygodni spekulowano, kim jest i jak wygląda nowa miłość Pique. Teraz nie jest wątpliwości, ponieważ Gerard opublikował ich wspólne zdjęcie. Czy Shakira miała rację?

Zdissowały swoich byłych bez litości. Przy okazji podbiły muzyczny świat

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Gerard Pique chwali się ukochaną

Pierwsze wspólne zdjęcie Gerarda Pique pojawiło się na jego Instagramie 25 stycznia. Tym samym potwierdziły się plotki, że jego nowa miłość to 23-letnia Clara Chia Marti. Młoda kobieta nie jest gwiazdą. Pracuje dziale administracyjnym firmy Kosmos, która zajmuje się projektami sportowymi. I choć nie ma nad sobą grupy stylistów, okazuje się, że jest naprawdę piękną kobietą. Choć w komentarzach pojawiło się wiele uszczypliwych komentarzy ze strony obrońców Shakiry, nie zabrało wiele komplementów.

Bardzo ładny ten Twingo.

Z pewnością nie jest jak Twingo.

Piękna z was para!

To tylko niektóre z wielu komentarzy internautów. Jak widać, urody nowej dziewczynie Pique nie brakuje. Może Shakira śpiewając "ona jest taka sama jak ty" nie miała na myśli jej wyglądu...

Od czego zależy, czy będziemy szczęśliwi w miłości?

Posłuchaj tych porad! Być może spojrzysz na swój związek z lepszej perspektywy.

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE