Anna Wendzikowska oszołomiła na premierze No Time To Die. Kolejna dziewczyna Bonda?

2021-09-30 20:30 kp
Anna Wendzikowska
Autor: WBF

Cały świat filmowy od miesięcy czekał na premierę nowego filmu o Jamesie Bondzie Nie czas umierać. Z powodu pandemii koronawirusa premiera przesunęła się o ponad rok. Teraz gwiazdy odrobiły czas oczekiwania z nawiązką! Na polskiej premierze Anna Wendzikowska wyglądała niczym jedna ze słynnych dziewczyn agenta 007. Zobaczcie!

Ostatnia część filmów z serii o Jamesie Bondzie z Danielem Craigiem w głównej roli wzbudzała wielkie emocje jeszcze na długo przed premierą. Gdy ogłoszono, że piosenkę tytułową do filmu nagra Billie Eilish, wiadomo było, że można spodziewać się czegoś wielkiego. Dziś, gdy niektórzy szczęściarze mają już za sobą seans No Time To Die, pierwsze opinie są bardzo pozytywne. 

Świat filmu zdążył się już przyzwyczaić do tego, że kolejne bondowskie premiery to wielkie wydarzenie w branży. Nie inaczej było tym razem - po kilkukrotnym przekładaniu premiery Nie czas umierać w związku z pandemią, w końcu film o agencie 007 trafia na ekrany. Nie zabrakło też uroczystych premier. 

Drake - Hotline Bling - TO JUŻ BYŁO?/SEKRETY UTWORU | ESKA XD - Szach-Mati #32

Anna Wendzikowska jak dziewczyna Bonda

Na premierę No Time To Die z niecierpliwością czekała Anna Wendzikowska. Dziennikarka specjalizuje się w filmach i ma za sobą wywiady z największymi gwiazdami kina na świecie. Nie inaczej było tym razem - Anna zdążyła już porozmawiać z Danielem Craigiem. Miała też przyjemność zjawić się na premierze i olśnić zgromadzonych. W czarnej mini wyglądała jak kolejna bondowska dziewczyna!

są takie dni, kiedy odczuwanie wdzięczności za życie, jakie się wiedzie jest bardzo proste 🙏🏻 w niedzielę robiłam wywiady z Danielem Craigiem i resztą aktorów @notimetodie_007 a wczoraj wieczorem prowadziłam premierę filmu 🎬 dziękuję @forumfilmpoland za zaproszenie do tego „joba”, który nie był pracą, a przyjemnością 🤩 mam wspaniałą pracę, w której nie ma nudy i żaden dzień nie jest podobny do poprzedniego, i do następnego 🌪 czasami nie mogę uwierzyć, że zarabiam na życie robiąc takie wyrąbiste rzeczy

- napisała Anna Wendzikowska na Instagramie.

Trudno nie zauważyć radości na jej twarzy, prawda?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE