To już koniec?

Nikodem Rozbicki w towarzystwie pięknych koleżanek świętował urodziny w USA. Zabrakło Julii Wieniawy

2024-06-17 14:03

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa tworzą jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Od pewnego czasu jednak pojawia się sporo spekulacji na temat rozstania pary celebrytów, które miał spowodować wyjazdu gwiazdora "Kogla-mogla" do Stanów Zjednoczonych. Relacja z imprezy urodzinowej aktora, na której bawi się w towarzystwie pięknych koleżanek, jedynie podsyca plotki.

Na początku Julię Wieniawę i Nikodema Rozbickiego łączyły jedynie relacje przyjacielskie. Szybko jednak przerodziły się w coś więcej, a para nie kryła swojego szczęścia i chętnie pojawiała się wspólnie na imprezach branżowych i "ściankach". Niespodziewanie jesienią 2022 roku ogłosili swoje rozstanie, które okazało się być jedynie tymczasowe. Zakochani szybko do siebie wrócili i chętnie okazywali sobie czułość. Wszystko do momentu, kiedy aktor "Kogla-mogla" zdecydował się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracuje nad swoim warsztatem aktorskim.

Nikodem Rozbicki w ogniu pytań!

Nikodem Rozbicki świętuje urodziny w USA bez Julii Wieniawy. To już koniec ich związku?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzą parę od 2020 roku. Jednak od momentu wyjazdu aktora do USA zakochani rzadko się widują. Osobno spędzili między innymi Walentynki czy weekend majowy. Nikodem Rozbicki znakomicie zaadaptował się do nowego życia z Oceanem, a na zdjęciach i filmikach, które zamieszcza w swoich mediach społecznościowych, widać, że znakomicie się bawi. Z tego powodu w mediach pojawiło się wiele doniesień dotyczących poważnego kryzysu w związku, a nawet rozstania pary. Ostatni post aktora jedynie podsyca plotki o tym, że związek Wieniawy i Rozbickiego to już przeszłość. Aktor niedawno świętował 32. urodziny. Z tej okazji zorganizował huczną imprezę w Los Angeles. Na zdjęciach i filmikach widać, że znakomicie się bawi w towarzystwie pięknych koleżanek. Na zamieszczonych kadrach możemy zobaczyć go w objęciach trzech atrakcyjnych kobiet. Niestety, na filmikach próżno szukać Julii Wieniawy. Czy relację z imprezy urodzinowej Rozbickiego można uznać za potwierdzenie krążących od dawna plotek o rozstaniu pary?