Demi Lovato

i

Autor: Backgrid/East News

Niebinarna Demi Lovato o swojej tożsamości: "Może stanę się osobą trans!"

2021-08-22 13:53

Demi Lovato zaskoczyła niedawno deklaracją, że jest osobą niebinarną. Teraz gwiazda kontynuuje swoją niełatwą drogę do identyfikacji własnej tożsamości płciowej. W najnowszym wywiadzie artystka nie wyklucza, że w przyszłości będzie zaliczać się do osób transpłciowych. Ale zdaniem Demi, równie dobrze może ponownie stać się heteroseksualną kobietą. Jak to rozumieć?

Demi Lovato ponownie wypowiedziała się na temat swojej tożsamości płciowej i seksualnej. W rozmowie z serwisem 19thnews.org gwiazda opowiedziała o tym, jak podjęła decyzję o coming-oucie. Demi zasugerowała też, że to dopiero początek jej niełatwej drogi. 

28-letnia piosenkarka nie przekreśla żadnej z możliwości. Zdaniem Demi Lovato, za pewien czas być może będzie identyfikować się jako osoba transpłciowa.

Może nadejść czas, kiedy będę identyfikować się jako trans. Nie wiem jeszcze, jak będzie to u mnie wyglądać. Być może przez całe życie będę identyfikować się jako osoba niebinarna. A może kiedy się zestarzeję, będę identyfikować się, jako kobieta

- wyznała Demi.

Gwiazda daje do zrozumienia, że w jej przypadku identyfikacja tożsamości płciowej jest raczej ciągłym procesem, a nie jednoznaczną deklaracją.

Po prostu chodzi o to, żeby pozostać otwartym i wolnym. Jestem elastyczną osobą i tak też się wyrażam

- mówi Demi Lovato.

Coming-out Demi Lovato

W maju 2021 roku Demi Lovato opublikowała na Twitterze wpis, w którym zadeklarowała się, jako osoba niebinarna.

- napisała artystka.

Sonda
Wierzysz, że artystka zdecyduje się na zmianę płci?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 20.08.2021

Dzisiaj jest dzień, w którym tak bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z wami wszystkim swoim życiem - z dumą informuję, że identyfikuję się jako niebinarny i oficjalnie zmienię moje zaimki na ONI. To efekt uzdrawiającej pracy nad sobą i autorefleksji