Dani Hampson i Tom Mann

i

Autor: Instagram/danihampson

Nie żyje znana tancerka. Zmarła w dniu swojego ślubu! Gwiazdor X Factor w żałobie

2022-06-22 15:09

To miał być najpiękniejszy dzień w ich życiu. Okazał się najsmutniejszym. Popularny za granicą Tom Mann, który zasłynął jako uczestnik programu X Factor, poinformował o śmierci swojej partnerki. Dani Hampson zmarła w dniu ślubu. Tancerka osierociła 8-miesięcznego synka.

Dani Hampson nie żyje. Szokującą informację przekazał partner tancerki, Tom Mann. Brytyjczyk dał się poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w 11. edycji brytyjskiego X Factor. Artysta pojawił się na castingu sam, jednak w trakcie trwania show został dołączony do grupy Stereo Kicks, z którą ostatecznie zajął 5. miejsce. Po zakończeniu przygody z show Tom Mann rozpoczął karierę solową. Wokalista skupił się nie tylko na wydawaniu autorskich kawałków, ale również na pisaniu hitów dla popularniejszych od niego gwiazd muzyki. W 2015 roku Tom Mann oficjalnie ogłosił, że jest w związku z Danielle Hampson - profesjonalną tancerką, która tańczyła między innymi u boku Spice Girls oraz Harry'ego Stylesa. Para miała się pobrać w zeszłą sobotę, jednak do ślubu nie doszło. Dani Hampson zmarła w dniu ceremonii.

Natalia Madejczyk nie żyje. Tragiczna śmierć gwiazdy You Can Dance

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!

Dani Hampson nie żyje. Tom Mann w żałobie

O życiowej tragedii Tom Mann opowiedział na Instagramie. Wokalista zamieścił chwytający za serce wpis, w którym symbolicznie pożegnał się z ukochaną, z którą ma 8-miesięcznego synka.

Nie mogę uwierzyć, że piszę te słowa, ale moja ukochana Dani - moja najlepsza przyjaciółka, moje wszystko, miłość mojego życia - odeszła we wczesnych godzinach sobotniego poranka 18 czerwca. Dzień, który miał być najszczęśliwszym dniem w naszym życiu, zakończył się złamanym sercem. Czuję się, jakbym wypłakał ocean. Nie dotarliśmy do ołtarza, nie dano nam powiedzieć przysięgi czy zatańczyć pierwszego tańca. Wiem jednak, że byłaś świadoma tego, że jesteś moim całym światem i najwspanialszym, co mnie spotkało. (...) Moja droga Dani, najjaśniejsze światło w każdym pokoju, mój świat bez ciebie jest tylko ciemnością. Zawsze będę za tobą tęsknić - napisał.

Artysta obiecał wychować syna Bowiego tak, jak życzyłaby sobie tego jego mama. Na wpis Manna zareagowało wielu artystów, m.in. Ellie Goulding. Przyczyny śmierci Dani nie są znane, jednak sporo mówi się o wypadku samochodowym.

Sonda
Pamiętasz program X Factor?