Nie żyje syn Lisy Marie Presley, Benjamin Keough! Wnuk Elvisa Presleya popełnił samobójstwo

2020-07-13 9:03 KP
Benjamin Keough
Autor: Rex Features/East News

Kolejna przykra wiadomość w poniedziałkowy poranek. Nie żyje syn Lisy Marie Presley, Benjamin Keough. Zgodnie z informacjami amerykańskich serwisów, wnuk Elvisa Presleya odebrał sobie życie w swoim własnym domu. Miał 27 lat. Rzecznik Lisy Marie Presley wydał oświadczenie w tej sprawie. Szczegóły na Hotplota.pl.

W wieku 27 lat zmarł wnuk Elvisa Presleya i syn Lisy Marie Presley, Benjamin Keough. Śmierć 27-latka potwierdził w oświadczeniu dla USA Today manager aktorki, Roger Widynowski.

Jest całkowicie załamana, niepocieszona i bardzo zdruzgotana, ale stara się pozostać silna dla 11-letnich bliźniaków i swojej najstarszej córki Riley. Uwielbiała tego chłopca. Był miłością jej życia.

- czytamy.

Jak zmarł Benjamin Keough? Okoliczności śmierci młodego celebryty są niepokojące.

Benjamin Keough nie żyje

Jak donosi TMZ, Benjamin Keough popełnił samobójstwo, strzelając do siebie w niedzielę w swoim domu w Calabasas.

Benjamin Keough od małego miał dużą styczność z muzyką. Jego ojciec to muzyk Danny Keough. Wokalistką jest też jego siostra, 31-letnia Riley Keough. Lisa Marie Presley nigdy nie ukrywała, że była z synem bardzo blisko. W 2012 roku ujawniła, że trzy lata wcześniej na znak ich relacji wykonali sobie wspólne tatuaże. Fani od dawna zachwycali się podobieństwem Benjamina do jego słynnego dziadka, Elvisa Presleya.

Lisa Marie Presley, Benjamin Keough
Autor: Admedia, Inc/Sipa USA/East News
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE