Nie żyje ex Lindsay Lohan! Gwiazda opublikowała wzruszające zdjęcie

2019-11-25 12:21 AM
Lindsay Lohan
Autor: SplashNews.com/East News

Lindsay Lohan pogrążyła się w żałobie po śmierci swojego byłego chłopaka. Gwiazda opublikowała na Instagramie wzruszające zdjęcie…

Lindsay Lohan właśnie przeżywa żałobę. Gwiazda dowiedziała się, że w weekend zostało znalezione ciało jej ex chłopaka Harry’ego Mortona. Ciało znalazł jego krewny. Lindsay gdy tylko dowiedziała się o tragicznych wydarzeniach, postanowiła za pomocą mediów społecznościowych nie tylko poinformować o tragicznej śmierci, ale także oddać hołd. Wrzuciła więc ich wspólne zdjęcie. Podpisując post zasugerowała, że zawsze był dla niej najlepszym przyjacielem.

„Najlepsi przyjaciele. Najlepsze życie”. – podpisała post.

Zdjęcie skomentowała również mama Lohan, hołd zmarłemu oddała też na swoim instagramowym koncie, przesyłając modlitwy do rodziny.

„Bóg ma anioła. Będziemy za tobą tęsknić. Modlitwy dla całej rodziny”.

 

KIM BYŁ HARRY MORTON?

Harry Morton to założyciel Pink Taco, czyli sieci restauracji specjalizującej się w meksykańskim jedzeniu. Sieć restauracji założył w 1999 roku. Jego ojcem był Peter Morton, współzałożyciel Hard Rock Cafe. Miał 38 lat i spotykał się z Lindsay Lohan w 2006 roku. Oprócz niej spotykał się też m.in. z Paris Hilton, Demi Moore czy Britney Spears.

Przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Best friends. Best life. Post udostępniony przez Lindsay Lohan (@lindsaylohan)
Lindsay Lohan
Autor: East News

Zobacz też: 

NAJNOWSZE