Nie tylko siostra Camili Cabello. Córka J. Lo też rozpłakała się na widok Billie Eilish!

2020-03-10 16:00 kp
Billie Eilish na Grammy 2020
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News, Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Billie Eilish to prawdziwy fenomen - kochają ją nastolatki z całego świata, a krytycy muzyczni nie mogą wyjść z podziwu nad jej talentem. Sama Billie zdaje się nie przejmować zasadami, jakie panują w showbiznesie i robi to, co podpowiada jej intuicja. Nic dziwnego, że gdy jej fanki mają okazję ją spotkać, po prostu wybuchają emocjami!

Billie Eilish w oszałamiającym tempie zdobyła sławę na całym świecie. Gdy w ubiegłym roku 17-letnia wokalistka wydała płytę When We All Go Asleep Where Do We Go, na jej punkcie oszalał cały świat. Nastolatki z całego świata zapragnęły być jak Billie - niepokorne, pyskate, ale wrażliwe i dbające o innych. Kariera Billie Eilish to jednak nie tylko zasługa jej charakteru i wizerunku - krytycy muzyczni byli pod dużym wrażeniem jej krążka, a potwierdzeniem jej talentu było zgarnięcie 5 statuetek Grammy 2020.

Do fanów Billie Eilish należą też najbardziej znani celebryci i ich bliscy. Niedawno Camila Cabello wyznała, że jej młodsza siostra zareagowała histerią na możliwość spotkania swojej idolki, a teraz podobnie zrobiła... córka Jennifer Lopez!

>> Billie Eilish doprowadziła siostrę Camili Cabello do płaczu! "Łzy płynęły jej po twarzy!"

Billie Eilish czaruje fanki

Jennifer Lopez pokazała na swoim Instagramie zdjęcia z momentu spotkania jej córki Emmy z Billie Eilish. Wiadomo, że do spotkania doszło w Miami, jednak gwiazda nie zdradziła, w jakich okolicznościach. O emocjach towarzyszących Emmie zdjęcia mówią same za siebie - wtulona w mamę i Billie dziewczyna zalała się łzami!

Gdy Emma poznała Billie 💚💚💚😭

- napisała J Lo w poście.

To niesamowite, jakie Billie Eilish wzbudza emocje, prawda? *.*

NAJNOWSZE