Nicola Peltz chwali się ciałem w bikini! Brooklyn Beckham i przyszła teściowa są zachwyceni!

2020-09-14 13:00 AM
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Broklyn Beckham i Nicola Peltz na każdym możliwym kroku podkreślają, jak bardzo są w sobie zakochani i jak bardzo nawzajem się podziwiają. Brooklyn Beckham miał kolejną okazję do tego, by zachwycić się swoją wybranką. Nicola pokazała fotkę w bikini!

Nicola Peltz gdy tylko pojawiła się u boku Brooklyna Beckhama natychmiast zdobyła serca jego rodziny. Najbardziej zachwycona nią jest Victoria Beckham oraz siostra Brooklyna, Harper. I choć niektórzy internauci mieli mieszane uczucia, obawiając się, że Nicola będzie tylko chwilowym związkiem dla młodego Beckhama, to jego rodzina wydaje się nie mieć żadnych wątpliwości, co do tego związku. Victoria Beckham stara się sprawić, by przyszła synowa jak najlepiej czuła się w towarzystwie ich rodziny. Zaczęła więc już teraz sprawiać, że Nicola będzie dobrze czuła się nie tylko przy Brooklynie ale także przy pozostałych członkach rodziny. Często ją więc chwaliła i publikowała na swoim Instagramie fotki jej z Brooklynem, dodając, że jest zachwycona Nicolą.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NICOLA PELTZ POZUJE W SKĄPYM BIKINI

Teraz znów Victoria miała okazję do tego, by nieco podlizać się ukochanej syna. Peltz opublikowała na swoim instagramowym koncie fotkę na której pozuje w skąpym bikini na tle prawdopodobnie oceanu. Oprócz wielu pozytywnych komentarzy fanów, zdjęcie skomentował także Brooklyn pisząc:

Perfekcyjne ciało

Fotkę polubiła także Victoria Beckham, nie mogło być przecież inaczej. 😊

Trzeba przyznać, że Nicola ma się czym pochwalić. Figurę ma naprawdę do pozazdroszczenia! Z resztą, zobaczcie sami.

Wyświetl ten post na Instagramie.
camcorder chronicles 🧚🏻 Post udostępniony przez nicola (@nicolaannepeltz)
NAJNOWSZE