Nicki Minaj WRÓCI do muzyki! Tak twierdzi Queen Latifah! Ale zanim wróci...

2019-09-09 17:51 nk
Nicki Minaj
Autor: SplashNews.com/East News

Nicki Minaj zszokowała fanów, ogłaszając przejście na emeryturę. Czy raperka tak po prostu zakończy karierę i już nigdy nie wróci? Queen Latifah jest przekonana, że nie. Ma na to jeden kluczowy dowód! Gwiazda uważa jednak, że zanim jej koleżanka wróci, trzeba dać jej czas na ważną rzecz.

To był prawdziwy szok i niedowierzanie! Nicki Minaj ogłosiła na Twitterze, że przechodzi na emeryturę. Tak po prostu, bez wcześniejszych zapowiedzi, pożegnań, tras koncertowych, płyt czy piosenek na do wiedzenia. Artystka napisała fanom, że chce skupić się na swoim życiu rodzinnym. Ci wciąż zadają podstawowe pytanie: Czy Nicki Minaj wróci? Czy jej decyzja jest ostateczna i nieodwracalna?!

Nicki Minaj? WRÓCI!

Fotoreporterzy zapytali o opinię na temat powrotu Nicki Minaj inną doświadczoną raperkę. Queen Latifah jest w bym biznesie od 30 lat, więc z pewnością jest w stanie ocenić, na ile taka deklaracja ze strony młodszej artystki powinna być brana za wiążącą. Wiadomość ze stron Queen Latifah jest bardzo optymistyczna!

Fotoreporterzy zatrzymali Queen Latifah, gdy ta wchodziła na ślub znajomych. Gwiazda była zaskoczona, gdy dowiedziała się od paparazzich, że Nicki Minaj ogłosiła zakończenie kariery. Stwierdziła jednak, że fani nie muszą się martwić...Skąd to wie? Bo "kiedy staniesz się raperem, już zawsze nim będziesz"!

Musi być zakochana i szczęśliwa! Dajcie jej pożyć, ona ciężko pracuje od długiego czasu. Ona wróci! Dajcie jej pożyć swoim życiem.

powiedziała Queen Latifah. Czyli jest nadzieja!

NAJNOWSZE