Nick Jonas śpiewa "Shallow" z "Narodzin gwiazdy". Lepiej niż Lady Gaga? [SONDA]

2019-02-22 14:35
Nick Jonas śpiewa Shallow
Autor: instagram.com; Invision/Invision/East News

Tuż przed galą rozdania Oscarów 2019 Nick Jonas wziął na warsztat utwór "Shallow", który oryginalnie w filmie "Narodziny gwiazdy" wykonują Lady Gaga i Bradley Cooper. Numer jest jednym z faworytów do statuetki Oscara w kategorii "najlepsza piosenka. A jak brzmi w wykonaniu Nicka Jonasa? Mąż Priyanki Chopry pokazał kawał talentu.

Utwór Shallow z filmu Narodziny Gwiazdy stał się hitem zanim jeszcze sama produkcja trafiła do kin na całym świecie. Przejmujący wokal Lady Gagi zebrał niezliczone pochwały od krytyków, a ona sama pokazała się fanom z zupełnie innej strony. To jednak może być dopiero początek szału na Shallow - piosenka ma szansę bowiem zdobyć Oscara 2019.

Kilka dni przed galą rozdania Oscarów 2019 numerowi postanowił przyjrzeć się z bliska Nick Jonas. Wokalista wziął utwór na warsztat i sam go zaśpiewał, akompaniując sobie na gitarze. Jak wyszło?

OSCARY 2019
Lady Gaga i Bradley Cooper - hotplota.pl

Autor: Grant Buchanan / SplashNews.com/East News

Oscary 2019: Bradley Cooper "chce śmierci"! Wszystko przez występ z Lady Gagą

Nick Jonas śpiewa Shallow

Pod czarno-białym nagraniem, które znalazło się na Instagramie Nicka Jonasa, pojawiły się setki pełnych zachwytu komentarzy. W jego wykonaniu utwór zyskał nowy charakter - jest znacznie bardziej osobisty i intymny. Nic dziwnego, bo Nick nie pozostawił wątpliwości o kim myślał, śpiewając piosenkę.

Dla uhonorowania oscarowego weekendu... taki piękny utwór.

- napisał pod video Nick i oznaczył swoją ukochaną, Priyankę Choprę.

Posłuchajcie sami, jak Nick Jonas śpiewa Shallow z filmu Narodziny gwiazdy!

NAJNOWSZE