Nick Cannon uprawiał SEKS ORALNY z innym aktorem? Były mąż Mariah Carey komentuje!

2020-01-23 9:46 nk
Orlando Brown, Nick Cannon
Autor: Instagram.com/theshadesroom, ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER

Znany z disneyowskiego serialu Świat Raven Orlando Brown twierdzi, że uprawiał seks oralny z byłym mężem Mariah Carey! Nick Cannon odniósł się w końcu do rozgłaszanych przez niego rewelacji. W swoim komentarzu na Instagramie wyjawił, że najpierw uznał całą wypowiedź Browna za bardzo zabawną, ale potem...

W środę na Instagramie pojawił się filmik, w którym aktor znany z disneyowskiego serialu Świat Raven Orlando Brown czyni dość zaskakujące wyznanie przed kamerą. W nagraniu chłopak przechadza się po - najprawdopodobniej - markecie i stwierdza, że Nick Cannon robił mu fellatio! 32-latek mówi chaotycznie i cały czas powtarza to samo, dając do zrozumienia, że ktoś namówił go na te zwierzenia. Do sprawy postanowił odnieść się sam były mąż Mariah Carey.

Orlando Brown: Nick Cannon robił mi laskę!

W swoim nagraniu Orlando Brown mówi z wielkim przekonaniem, że pozwolił Nickowi Cannonowi uprawiać z sobą seks oralny. Młody aktor nie brzmi racjonalnie w swojej wypowiedzi.

Nie martwię się o Nicka... Chcesz, żebym to powiedział wszystkim? Chcesz, żeby dosłownie wszyscy wiedzieli? Ok, Nick, pozwoliłem ci zrobić mi la**ę. Pozwoliłem Nickowi zrobić mi la**ę. I podobało mi się, było ok. Wszyscy wiedzą, że zrobiłeś to jako kobieta.

- śmieje się i powtarza Orlando Brown, dodając, że nie chciał tego mówić.

Nick Cannon skomentował sprawę na swoim Instagramie. Aktor wyjawił, że początkowo rozbawiła go ta wypowiedź, ale potem zrozumiał, że Orlando potrzebuje pomocy - jest typowym przykładem młodej gwiazdy porzuconej przez Hollywood, kiedy przestała przynosić zyski. Były mąż Mariah Carey zaznaczył też, że nigdy nie poznał aktora Świata Raven osobiście.

Kiedy pierwszy raz to zobaczyłem, pomyślałem, że to jest k***wsko śmieszne!!! Ale potem, kiedy poświęciłem trochę wysiłku i myśli analitycznej tej sytuacji, stwierdziłem, że to świetna okazja do wyciągnięcia lekcji! Przede wszystkim pozwólcie mi powiedzieć, że modlę się za młodszego brata, Orlando, choć nie znam go osobiście. Zawsze uwielbiałem i podziwiałem jego talent, byłem fanem jego wcześniejszej pracy. Był k***a genialny w Szczeniackim Wojsku i rozbawiał nas wszystkich w Świecie Raven. Ale to jest kolejny przykład tego, jak pozwalamy naszym młodym artystom być przedwcześnie eksponowanymi przez ten demoniczny biznes i pozostawionymi samym sobie. Potrzebujemy lepszego systemu wsparcia dla naszej młodzieży i sami musimy o nich zadbać. Oglądałem różne filmiki młodych chłopaków i wszystko, co widzę, to płacz o pomoc.

- pisze w swoim długim poście Nick Cannon, dodając, że Orlando Brown jest ofiarą przemysłu rozrywkowego, którego częścią stał się w zbyt młodym wieku, by udźwignąć ciężar sławy i dużych pieniędzy.

Wyświetl ten post na Instagramie.
When I first saw this I thought it was fucking hilarious!!!! 🤣🍆💦😂😂😂 But then after putting a little cognitive effort and analytical thought to the situation,I figured what a great opportunity for a “teachable moment”! First off let me say I am praying for the young brother Orlando even though I don’t really know him personally, I have always loved and enjoyed his talent and have been a fan of his past work. He was fucking brilliant in Major Payne, and had us all laughing on “Thats So Raven”. But this is another crucial example of when we allow our young artists to be prematurely exposed by this demonic business and left out to fend for themselves. We need better support systems for our youth and take care of our own. I watched various of this young brothers videos and all I see is a cry out for help. So I don’t know if there are any real leaders or solid individuals in this young man’s life but let’s embrace him and tighten him up so he doesn’t become another lost victim to these hollywood circumstances. I indeed believe this brother has the God given talent to be on Wildnout but this definitely ain’t the way to audition, this actually hurts my heart to see that we have allowed Orlando, along with various other young gifted performers we grew up loving, to just dwindle away after these corporations made their billions off of them. Now due to substance abuse and diagnosed psychiatric disorders our loved ones are now aimlessly begging for the attention they were once given , instead of the help they actually need. All while we sit back and just laugh... The most irresponsible parties involved in all of this is our media, specifically the “culturally conscious”. For us to continue to post slander and tear one another down for click bait to make these white supremacy propagated platforms more money is asinine and deplorable. These cannibalistic tactics only destroy “Us”. Really, in post like this, who wins??? We might chuckle, joke, pass the gossip on through our low frequency vibrations but does it truly make you feel good??? Especially knowing that there are higher powers looking down at you. So I hold @iheartradio @complex @worldstar accountable!... Post udostępniony przez NICK CANNON (@nickcannon)
NAJNOWSZE