Niall Horan jest dumny z Louisa Tomlinsona. "Przeszedł straszny czas i napisał o tym"

2020-02-08 16:31 kp
Louis Tomlinson
Autor: Invision/Invision/East News

Louis Tomlinson jako ostatni z członków One Direction wydał na początku tego roku swój debiutancki album. Wszyscy fani wokalisty doskonale wiedzą jednak, że opóźnienie wynikało z tragicznych wydarzeń, które dotykały go w ostatnich latach. Dumę z powodu jego debiutu odczuwa nie tylko sam Louis, ale i jego kolega z 1D, Niall Horan. Co powiedział?

Fani Louisa Tomlinsona od miesięcy trzymali kciuki za jego powrót na scenę. Po zawieszeniu działalności One Direction wokalista przez dłuższy czas bał się, czy uda mu się odnaleźć w nowej rzeczywistości jako solowy artysta. Gdy jednak pod koniec 2016 roku zmarła jego mama, Louis całkowicie musiał zmienić swoje priorytety i długo nie mógł pogodzić się z tą ogromną stratą.

Gdy Louis Tomlinson wychodził już na prostą, w jego życiu przydarzyła się kolejna tragedia - nagła śmierć 18-letniej siostry. Wokalista znalazł w sobie jednak siłę, by wrócić do studia i - jak sam przyznawał - muzyka pomogła mu przejść przez te najcięższe chwile.

niall Horan chwali Louisa Tomlinsona

W efekcie tamtej pracy na początku tego roku Louis Tomlinson wydał niezwykle osobisty album Walls. Fani wokalisty nie kryli radości i dumy ze swojego ulubieńca - podczas gdy Louis przez wiele osób był uważany za najmniej zdolnego spośród członków One Direction, swoją debiutancką płytą skutecznie zamknął usta wszystkim hejterom.

>> Louis Tomlinson - Walls: Debiutancka płyta Louisa zachwyca fanów! "Płaczę z dumy"

Debiutancka płyta Louisa Tomlinsona zrobiła też świetne wrażenie na Niallu Horanie. W ostatnim wywiadzie piosenkarz przyznał, że podziwia kolegę za to, że udało mu się stworzyć płytę po tak trudnych przeżyciach, jakie go dotknęły.

On oczywiście przeszedł przez straszny czas, z punktu widzenia rodziny lub życia, ale fakt, że przerobił to w swojej głowie i napisał o tym ... i wiesz, sprawił, że stał się z tego udany album, a także rzucił na to trochę światła.

- powiedział Niall Horan.

Wy też uważacie debiut Louisa Tomlinsona za udany?

NAJNOWSZE