Niall Horan i Hailee Steinfeld zerwali! Niall szuka dziewczyny przez apkę randkową

2018-12-12 21:33
Niall Horan i Hailee Steinfeld - Hotplota.pl
Autor: East News / instagram.com

Czy związek Nialla Horana i Hailee Steinfeld to przeszłość? Choć muzycy zapewniali, że łączy ich tylko przyjaźń, od dawna wiadomo, że łączyło ich coś więcej. Czy to już koniec? Niall znalazł sobie osobliwe zajęcie...

Niall Horan i Hailee Steinfeld to jedna z najbardziej tajemniczych par show biznesu. Muzycy spotykają się od 2017 roku i choć zawsze zapewniali, że łączy ich tylko przyjaźń, łączące ich romantyczne uczucie nie było żadną tajemnicą. Jeszcze kilka miesięcy temu Niall oświadczył w wywiadzie, że nie będzie już pisał piosenek o nieszczęśliwej miłości - bo taka już go nie dotyczy.

Wygląda na to, że czas wrócić do break-up songów. Według najnowszych doniesień Niall Horan i Hailee Steinfeld zebrali. Były muzyk One Direction znów szuka więc dziewczyny... za pomocą aplikacji!

Niall Horan i Hailee Steinfeld rozstali się

Niall Horan zarejestrował się w aplikacji Raya - określanej jako Tinder dla celebrytów. To właśnie tam Niall chce poznać nową dziewczynę.

Niall już od jakiegoś czasu zachowywał się w Londynie jak singiel, ludzie uznali więc, że znów jest dostępny. Gdy więc jego profil pojawił się w aplikacji Raya, stało się jasne, że jest singlem i znów interesują go randki.

- donoszą informatorzy serwisu Goss.ie.

Nie są znane natomiast powody rozstania Nialla Horana i Hailee Steinfeld.

>> One Direction znowu RAZEM - i to już w te święta! Liam Payne zdradził szczegóły!

NAJNOWSZE