Naya Rivera pożegnana przez obsadę Glee nad jeziorem Piru. Poruszająca scena...

2020-07-14 16:40 nk
Gwiazdy Glee żegnają Nayę Riverę
Autor: Rex Features/East News

Ciało Nayi Rivery zostało odnalezione w poniedziałek, 13 lipca 2020, w jeziorze Piru w Kalifornii. Tego samego dnia obsada kultowego serialu spotkała się nad brzegiem, by trzymając się za ręce oddać hołd zmarłej koleżance. Ten wzruszający gest aktorów Glee fani zapamiętają na długo.

Naya Rivera zaginęła na jeziorze Piru w Kalifornii w środę, 8 lipca 2020. Od tamtego dnia trwały poszukiwania aktorki, która feralnego dnia wypożyczyła łódź, by popływać z 4-letnim synkiem. Mały Josey został odnaleziony na pontonie sam. Policjantom zeznał, że jego mama pływała w wodzie, ale nie wróciła na łódkę.

Przyjaciele z Glee żegnają Nayę Riverę

Chodź na podstawie zeznań Josey'a i nagrania monitoringu wypożyczalni sprzętu wodnego śledczy już drugiego dnia poszukiwań uznali gwiazdę Glee za zmarła i nie widzieli szans na odnalezienie jej żywej, rodzina, przyjaciele i fani gwiazdy wciąż nie tracili nadziei. Niestety, w poniedziałek, 13 lipca 2020 (w 7. rocznicę śmierci Cory'ego Monteitha) ciało Nayi Rivery zostało odnalezione w wodzie.

Tego samego dnia na brzegu jeziora Piru spotkała się obsada serialu Glee, by pożegnać przyjaciółkę i oddać jej hołd. Fotoreporterzy uchwycili wzruszający moment, w którym kilkanaścioro aktorów stanęło w rzędzie przodem do tafli wody i złapało się za ręce.

Przyjaciele Nayi Rivery byli też widziani, jak przytulali się wzajemnie, szukając pocieszenia w rozpaczy po śmierci 33-letniej aktorki.

Ten widok mówi bardzo wiele o tym, jak kochaną osobą była Naya Rivera...

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio
NAJNOWSZE