Natasza Urbańska pokazała piersi w prześwitującej koszuli! Macie jakiś sposób na ochłodę?

2021-06-23 17:20 es
Natasza Urbańska
Autor: WBF

Jakby ostatnie upały niewystarczająco dawały się we znaki, to Natasza Urbańska postanowiła dodatkowo podnieść temperaturę. Gwiazda opublikowała na Instagramie wyjątkowo zmysłowe zdjęcie. Ubrana w prześwitującą koszulę Natasza Urbańska siedzi nad wodą i pyta fanów o sposoby na ochłodę. Co za widok!

Dziś Natasza Urbańska jest nieco na uboczu rodzimego show-biznesu. Gwiazda szczyt popularności zaliczyła po premierze głośnego i kontrowersyjnego teledysku do kawałka Rolowanie. Pamiętacie, jak wiła się na kafelkach i lizała umywalkę? My ciąż tak! Później gwiazda zdecydowała się na przeprowadzkę na wieś.

Natasza Urbańska i jej mąż kupili gospodarstwo i tam szukali swojego szczęścia. Kontakt z naturą zdecydowanie jej służy. Potwierdza to najnowsze zdjęcie na Instagramie gwiazdy!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Natasza Urbańska kusi w przeźroczystej koszuli

Czyżby Natasza Urbańska chciała przypomnieć o sobie fanom i mediom? Artystka postawiła na sprawdzoną taktykę i odsłoniła ciało.

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie wokalistki widzimy, jak Natasza Urbańska odpoczywa w okolicznościach przyrody. Drewniany pomost, woda otoczona zielenią. No bajkowo!

Jakie są Wasze sprawdzone sposoby na upał ?☀️

Pytała Natasza Urbańska.

Jednak uwagę internautów przyciągnęły nie tylko sposoby na ochłodę, lecz i sama Natasza Urbańska. Gwiazda postawiła na biała koszulę. Jest tak przeźroczysta, że wszyscy zobaczyli piersi artystki!

- 🔥🔥😍😍😍 sexyyyy Queen ❤️

- Omgg wooow 😍😍😍

- Ujęcia sztos 🔥❤️

- Najpiękniejsza ❤️❤️❤️

Zachwycają się obserwatorzy gwiazdy.

Trudno im się dziwić!

Zobacz inne gwiazdy, które zachwycają na Instagramie:

NAJNOWSZE