Natalia Szroeder i Ralph Kaminski razem! "Przypływy" urodzinowym prezentem Natalii

2021-04-20 7:52 mm
Natalia Szroeder i Ralph Kaminski
Autor: WBF, instagram.com / Natalia Szroeder

20 kwietnia Natalia Szroeder obchodzi swoje 26. urodziny. Z tej okazji ukochana Quebonafide postanowiła zrobić wyjątkowy prezent - zarówno sobie, jak i wszystkim swoim fanom! Czy będzie to nowa piosenka, czy może cała płyta? To pytanie przez ostatnią dobę zadawali sobie fani piosenkarki. I już wszystko jasne: Natalia Szroeder i Ralph Kaminski nagrali wspólnie przepiękną piosenkę zatytułowaną "Przypływy"!

20 kwietnia Natalia Szroeder kończy 26 lat! Jak uczciła ten wyjątkowy dzień? Już wiemy!

Dzień przed swoimi urodzinami Natalia Szroeder opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym tuż obok niej pojawia się Ralph Kaminski! Wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazywały, że jest to zapowiedź wyjątkowego duetu, a podpis pod fotką nie pozostawiał wątpliwości: premierę wspólnego projektu Natalii i Rafała mieliśmy usłyszeć właśnie 20.04, czyli w 26. urodziny Natalii Szroeder.

Jak łatwo się domyślić, fani przez kilkanaście godzin niecierpliwie tupali nogami i dopytywali: czy będzie to nowa piosenka? A może cała wspólna płyta?

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski razem

Duet dziewczyny Quebonafide z kuzynem Michała Szpaka to jeden z najciekawszych projektów, jaki pojawia się w tym roku. O talencie Natalii Szroeder chyba nikogo nie trzeba już przekonywać, a towarzyszący jej na zdjęciu Ralph Kaminski to bez wątpienia jedno z najważniejszych odkryć polskiej sceny muzycznej. 

Ralph Kaminski naprawdę nazywa się Rafał Stanisław Kamiński i ma 30 lat. Artysta pochodzi z Jasła i tworzy alternatywny pop. 

Rafał jest wykształconym muzykiem - gra nie tylko na instrumentach klawiszowych, ale też m.in. na skrzypcach. Ralph ukończył wokalistykę na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku. W 2009 roku wystąpił w programie "Szansa na sukces", a trzy lata później zachwycił widzów podczas koncertu "Sceny alternatywnej" Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

I rzeczywiście - zgodnie z zapowiedzią 20 kwietnia na Instagramie Natalii Szroeder ukazała się zapowiedź z fragmentem nowej piosenki pod tytułem "Przypływy".

Nie mogłam wymarzyć sobie piękniejszego prezentu na 26 urodziny.Nigdy z taką niecierpliwością nie czekałam na ten dzień. ;)

Zaparzcie sobie kawusię, mam trochę do opowiedzenia odnośnie dzisiejszej premiery, Hihi

- napisała Natalia w urodzinowym poście. Dalej opowiedziała fanom obszerną historię swojej nowej piosenki.

Fragment utworu i cały wpis Natalii Szreader znajdziecie poniżej.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.04.2021
NAJNOWSZE