Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie. Są też Taco i Iga Lis!

2021-07-20 18:17 mm
Natalia Szroeder
Autor: WBF

Natalia Szroeder zaskoczyła fanów najnowszymi postami na Instagramie. Wokalistka wrzuciła do sieci serię zdjęć z rodzinnych Kaszub. Na jednym z nich widzimy, jak Natalia Szroeder całuje się z Quebonafide. W postach artystki widzimy też inną gorącą parę - Taco Hemingwaya z Igą Lis! Zobaczcie najnowsze fotki i film z afterki, na której eksperymentalny skład wykonał słynny hit Taconafide "Tamagotchi"!

Natalia Szroeder i Quebonafide rzadko pokazują się publicznie razem i jeszcze rzadziej chwalą się pocałunkami. Tym razem jednak wokalistka zrobiła wyjątek! Na jej Instagramie pojawiły się dwa gorące posty. Znajdziemy w nich zdjęcia z koncertu w Gdyni oraz wideo z szalonego afterparty, na którym oprócz Natalii Szroeder, Quebonafide i Taco Hemingwaya możemy wypatrzyć także Igę Lis.

Natalia Szroeder i Quebonafide w gorącym pocałunku na scenie

W miniony weekend Natalia Szroeder i Quebonafide pojawili się w Gdyni na koncercie w ramach Open'er Festival. Po występie artystka opublikowała na swoim Instagramie garść fotek. Najwięcej zamieszania wywołało najgorętsze ze zdjęć: pocałunek Natalii Szroeder i Quebonafide na scenie!

Ale to nie wszystko! W kolejnym poście gwiazda zamieściła film nagrany podczas spontanicznego występu, jaki miał miejsce na kaszubskiej afterparty z udziałem m.in. Natalii Szroeder, Quebonafide, Taco Hemingwaya oraz Igi Lis!

Był to długi i wyjątkowo intensywny weekend. Dziękuje Wam!

Łódź, letnisko, dziękuje za wspaniałą energię. 🤍

- napisała Natalia Szroeder przy fotkach z Gdyni.

W kolejnym poście jest jeszcze ciekawiej. Natalia Szroeder opublikowała wideo z fragmentem koncertu, jakie nie zdarzają się zbyt często. Na filmie uwieczniony został nietypowy wykon kawałka Tamagotchi.

AFTERPARTY, KASZËBË 2021 ❤️❤️❤️

- napisała przy nagraniu Natalia.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.07.2021
NAJNOWSZE