Natalia Siwiec w płaszczu ze skóry! Fani: HIPOKRYZJA!

2021-10-11 15:04 RD
Natalia Siwiec
Autor: WBF

Natalia Siwiec nie spodziewała się chyba, że niewinna fotka z wypadu w góry skończy się taką burzą! Internauci zarzucają celebrytce hipokryzję. A poszło o płaszcz z naturalnej skóry. Gwiazda odpowiedziała. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Natalia Siwiec od wielu lat obecna jest w polskim show biznesie. Jej kariera rozpoczęła się w 2012 roku, gdy w Polsce odbywały się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wtedy to media obiegły zdjęcia pięknej modelki z trybun Stadionu Narodowego, która ubrana była w koszulkę z orłem na piersiach. 

Następnie Natalia Siwiec stała się niemalże etatową celebrytką. Polacy ją pokochali. Gwiazda była zapraszana do wielu programów rozrywkowych, sama też miała show, w którym pokazywała swoje życie. 

Obecnie tylko na Instagramie śledzi ją ponad milion osób. I to właśnie na Instagramie doszło do nieprzyjemnej sytuacji. 

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

Natalia zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w płaszczu z naturalnej skóry. Fani momentalnie rzucili się do komentowania.

- Z niej taka wygetarianka jak z koziej d**y trąbka hahah

- A podobno jesteś animal cruelty? Hipokryzja. No cóż ale kasa na koncie musi się zgadzać. Żałosne, że ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko, nawet poglądy szybko zmieniają. 

- Tak piękna, tylko ten płaszcz z naturalnej skóry na osobie, która jest wegetarianką 😢

- Myslalam ze jestes przeciwna animal cruelty? Dlaczego nie jesz miesa a promujesz produkty ze skory ?

pytają dociekliwi internauci. Natalia szybko odpowiedziała na zarzuty swoich fanów. 

Po pierwsze nie jestem wegetarianka tylko pescowegetarianką nie nosze futer:) to jedyne deklaracje które komunikowałam. Produkty uboczne jedzenia mięsa nadal noszę (może oczywiście się to zmienić) czyli np.buty skórzane, płaszcze, torebki-czy krótki. Obserwujecie mnie i to wiecie przecież :)

odpowiedziała celebrytka. 

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytek?

Pytanie 1 z 6
Bella Thorne to...
NAJNOWSZE