Natalia Siwiec pokazała na Instagramie swoją mamę! Jest równie piękna!

2019-09-16 13:40 nk
Natalia Siwiec
Autor: WBF

Natalia Siwiec jest jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce. Choć modelka przeszła sporo zabiegów medycyny estetycznej, by wyglądać tak, jak dziś wygląda, jej mama, jak się okazuje jest równie piękna! Internauci zauważyli, jaką cechę wyglądu gwiazda zdecydowanie odziedziczyła po swojej rodzicielce!

Natalia Siwiec karierę zawdzięcza wyjątkowej urodzie, którą dostrzeżono, gdy modelka kibicowała na jednym z meczów Euro 2012. W mediach szybko "odnalazły się" stare zdjęcia gwiazdy, która - jak się okazało - mocno zmieniła się przez lata. Siwiec nie ukrywa zresztą, że korzystała z zabiegów dermatologii estetycznej. Powiększyła sobie piersi i usta. Ma też licówki na ustach, a niektórzy twierdzą, że poddała się także operacji nosa. Czy te wszystkie zmiany oznaczają, że gwiazda nie jest już ani trochę podobna do swoich rodziców? Okazuje się, że nie!

Natalia Siwiec z mamą - podobne?

Natalia Siwiec wrzuciła na Instagram zdjęcie, które wręcz zszokowało jej fanów. Celebrytka pochwaliła się fotką ze swoją mamą! Pani Lilianna zachwyciła internautów!

Fotkę z mamą Natalia Siwiec opatrzyła krótkim opisem, by nikt nie miał wątpliwości: "Mom&Daughter". Fani nieźle się zdziwili! Kobieta na zdjęciu z modelką wygląda bowiem raczej na jej siostrę, niż mamę! Na pytanie o różnicę wieku między obiema paniami Siwiec odpowiedziała, że dzieli je 25 lat! Aż trudno w to uwierzyć, bo pani Lilianna wygląda na góra 40 lat, przy czym nie sprawia wrażenia takiej fanki medycyny estetycznej, jak jej córka.

Internauci zauważyli też znaczące podobieństwo córki do matki...

piękna mama... I ten cudny kolor oczu zdecydowanie po mamie 😍🌸

Oczy po mamie !!! Piękne babeczki !! Pozdrawiamy Was razem z moją mamunią ❤️❤️❤️

- piszą fanki Natalii.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Mom&Daughter #motheranddaughter Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)
NAJNOWSZE