Natalia Lesz

i

Autor: TRICOLORS/East News

Natalia Lesz pierwszy raz pokazała córkę. Dziewczynka ma już 8 lat

2022-04-26 19:12

Natalia Lesz od wielu lat wiedzie bowiem udane i spokojne życie u boku swojego ukochanego, Adama Maciejewskiego, z którym wychowuje córkę Alicję. Artystka pilnie strzeże wizerunku swojego dziecka, jednak teraz postanowiła zrobić mały wyjątek. Jednak to co możemy zobaczyć nie zdradza wyglądu 8-letniej Alicji.

Natalia Lesz urodziła się 21 lipca 1981 roku w Warszawie. W dzieciństwie pasjonowała się wieloma rzeczami. Uczęszczała do szkoły baletowej i trenowała łyżwiarstwo figurowe. Ukończyła prestiżowe szkołe. Ukończyła aktorstwo na Uniwersytecie Nowojorskim oraz Łódzką Akademię Muzyczną na Wydziale Wokalno-Aktorskim, odkrywając jednocześnie, że jej prawdziwą pasją i miłością jest muzyka.

Natalia Lesz jest kobietą wielu talentów. Gra w filmach, robi muzykę i świetnie tańczy

Nad swoją debiutancką płytą pracowała w Los Angeles. Powstały tam takie hity jak „Fall” czy „Power of Attraction”, które podbiły polskie listy przebojów i tym samym w 2008 roku artystka zaistniała na rodzimej scenie muzycznej. Trzy lata później wydała kolejny krążek pt. „That Girl”, a płyta uzyskała status złotej. Piosenkarka próbowała również swoich sił na planie zdjęciowym. Możemy ją pamiętać z takich seriali jak „Tancerze”, „Ojciec Mateusz” czy „Plebania” oraz filmów w których grywa do tej pory. Jej ostatnie produkcje to "Gierek" oraz "Krime Story. Love Story" - oba wyreżyserowane przez Michała Węgrzyna, twórcy "Procederu". Natalia Lesz jest również uzdolnioną tancerką, co miała okazję udowodnić w 2018 roku występując w 8 edycji „Tańca z Gwiazdami” zajmując zaszczytne drugie miejsce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szymon Hołownia został ojcem! Pokazał pierwsze zdjęcie dziecka

 Natalia Lesz wrzuca do sieci uroczy kadr w domowych pieleszach

Natalia Lesz od jakiegoś czasu znowu udziela się muzycznie, o czym świadczy chociażby wydana 21 marca piosenka "Wiosną" czy "Gdybyśmy", która została stworzona do wspomnianego wcześniej filmu "Gierek". Od kilku lat jednak cicho jest o Natalii, która nie bywa na ściankach i nie uczestniczy w show-biznesie. Artystka udziela się natomiast w mediach społecznościowych, a na Instagramie jej aktywność śledzi 14 tysięcy użytkowników. Niedawno opublikowała zdjęcie ze swoją córką. W kadrze pojawiły się stopy 8-letniej Alicji, jej mamy oraz tylne łapki ich kociego pupila. Fotografia jest urocza, jednak fani nadal nie dowiedzieli się po kim Alicja odziedziczyła urodę - po mamie czy może po tacie? Wydaje nam się, że to jeszcze długo pozostanie tajemnicą.

Natalia Lesz powraca po latach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE