Natalia Kukulska OSTRO o Polakach. Czego w nas nie lubi?

i

Autor: AKPA Natalia Kukulska OSTRO o Polakach. Czego w nas nie lubi?

Natalia Kukulska OSTRO o Polakach. Czego w nas nie lubi?

2022-06-30 12:41

Natalia Kukulska zdobyła się ostatnio na szczere wyznanie, za co spotkał ją olbrzymi hejt. Teraz wokalistka komentuje teksty pod jej adresem i niezbyt przyjemną naturę katolików, krytykując przy tym ogół polskiego społeczeństwa. Co ją najbardziej mierzi?

Natalia Kukulska to znana polska piosenkarka, która nie lubi dzielić się szczegółami ze swojego prywatnego życia. Co więcej, nawet, gdy już komentuje kwestie społeczno-polityczne, to dopiero wówczas, gdy uważa je za niezwykle istotne, czy palące. Przed kilkoma miesiącami wokalistka udzieliła szczerego wywiadu, w którym, przyznała, że przestała aktywnie uczestniczyć w życiu Kościoła. To oczywiście sprawiło, że zagorzali katolicy i naczelni moralizatorzy rzucili się na nią, jak sępy na padlinę, nie pozostawiając na piosenkarce suchej nitki. Teraz Natalia Kukulska odniosła się do całego tego hejtu podnosząc, że przeraża ją nasze społeczeństwo.

Natalia Kukulska ostro o Polakach

W wywiadzie dla portalu kobieta.wp, Natalia Kukulska opowiedziała o tym, czego nie lubi w polskim społeczeństwie. W jej ocenie mamy tendencję do ciągłego osądzania innych, narzucania im własnych poglądów i rozliczania wszystkich wokół.

Wydaje mi się, że my w Polsce lubimy wywyższać się swoją moralnością: "A ty to tak powinieneś się modlić", "a ty to tak powinieneś wierzyć", "a tak powinnaś się buntować"… Ja tego nie rozumiem. Jeśli ktoś ma sposób na swoje życie, swoje poglądy, to niech je stosuje. To jest straszne, jakie bywa nasze społeczeństwo - skwitowała Natalia Kukulska.

Wokalistka podkreśliła też, że zagorzali katolicy, którzy ustawicznie atakują osoby nie podzielające ich wiary, działają wyłącznie na niekorzyść swoją i Kościoła. Ich postawa nie przyciągnie bowiem nowych wiernych, a wręcz odwrotnie. Na pewno te komentarze "gorliwych" katolików nie przyciągają nikogo do Kościoła - zawyrokowała.

Minelli & R3hab - piosenka Deep Sea HITEM LATA? [TYLKO U NAS]