Katarzyna Dowbor

i

Autor: WBF Katarzyna Dowbor

Nasz nowy dom: Katarzyna Dowbor musiała korzystać z pomocy psychologów!

2022-01-07 6:02

Katarzyna Dowbor wyznała prawdę dotyczącą programu Nasz nowy dom, którego prowadzącą jest od wielu lat. Początki nie były dla niej łatwe. Prezenterka musiała nawet korzystać z pomocy psychologów. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Nasz nowy dom to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych przez telewizję Polsat. Jego uczestnicy zgłaszają się do show, ponieważ zazwyczaj mieszkają w fatalnych warunkach. Mają nadzieję, że ekipa budowlana Katarzyny Dowbor wyremontuje ich dom. W programie już setki rodzin zyskały - tytułowy - nowy dom. 

Dla uczestników programu udział w show to ogromne emocje. Nie inaczej jest w przypadku ekipy realizującej program. Jasne, teraz historie uczestników robią na nich nieco mniejsze wrażenie (choć nie zawsze). Początki nie należały jednak do najłatwiejszych. 

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!

W rozmowie z Pomponikiem Katarzyna Dowbor wyznała, że na początku bardzo przeżywała osobiste tragedie uczestników programu. Przy pierwszych sezonach korzystała z pomocy specjalistów.

powiedziała prezenterka.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Muszę zrezygnować z udziału w programie. Zaczynam pracę nad nową muzyką i jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Nie sądzę, by udało mi się pogodzić to z kolejną edycją. Kim jestem?

Obgadałam to z ludźmi z branży psychologicznej […] Ja nie mam płakać nad tymi ludźmi, nie mam patrzeć na te nieszczęścia i przeżywać tego razem z nimi, bo nic wtedy nie załatwimy. Ja mam być osobą, która ma popatrzeć, zastanowić się, jaki jest problem i co zrobić, żeby ten problem się skończył