Narcos Meksyk 3 bez Diego Luny! Aktor ma inne plany zawodowe

2020-10-29 9:36 kp
Diego Luna w Narcos Meksyk 2
Autor: Youtube/ Netflix

Fani serialu Narcos Meksyk mają powody do zadowolenia - Netflix podzielił się już pierwszym teaserem zapowiadającym 3. sezon produkcji. Tym samym widzowie zaczynają się zastanawiać, co zobaczymy w kolejnej odsłonie historii kartelu z Guadalajary i jego przywódcy, Miguela Felixa Gallardo. Niestety, informacja dla fanów jest zła - w Narcos Meksyk 3 nie zobaczymy Diego Luny!

Serial Narcos to kolejny z hitów Netflixa, na którego kolejne sezony czekają widzowie z całego świata. Po trzech sezonach oryginalnego Narcosa, w którym mogliśmy obejrzeć historię Pablo Escobara i jego upadku oraz narodziny kartelu z Cali, twórcy produkcji skupili się na imperium Miguela Felixa Gallardo, w którego rolę w Narcos Meksyk wcielił się Diego Luna.

Poprzedni sezon Narcos Meksyk trafił na Netflixa w lutym 2020 roku. Najwyższy czas więc zapowiedzieć Narcos Meksyk 3! W tym tygodniu Netflix pokazał pierwszy teaser kolejnego sezonu produkcji, przypominając, co wydarzyło się poprzednio.

Narcos Meksyk 3 - Diego Luna odchodzi z serialu

Zaskakującą informacją dla fanów może być jednak fakt, że w Narcos Meksyk 3 nie zobaczymy Diego Luny. Jak dowiedział się Deadline, aktor, który wcielał się w rolę szefa kartelu Miguela Felixa Gallardo musiał zrezygnować z pracy przy produkcji ze względu na inne zobowiązania zawodowe - gwiazdor przygotowuje się do powrotu na plan spin-offu Star Wars: Rogue One.

ESKA XD #007

Pocieszeniem dla fanów może być natomiast fakt, że w Narcos Meksyk 3 ma się podobno ponownie pojawić postać Pablo Escobara, granego przez Wagnera Mourę.

Czekacie?

NAJNOWSZE