Najpopularniejsze przestępstwa gwiazd? Narkotyki i jazda pod wpływem i nie tylko!

2020-10-25 20:00 es
Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl

Gwiazdy wcale nie są takie święte, jak nam się wydaje! Jeżdżą pod wpływem i rozbijają drogie samochody. Na ekskluzywnych galach biorą narkotyki i popełniają najróżniejsze przestępstwa. Zobaczcie, jak gwiazdy łamią prawo!

Życie gwiazd nie zawsze jest piękną bajką. Kiedy masz miliony na koncie, pojawia się mnóstwo pokus i głupich pomysłów. Prowadzenie samochodu po imprezie to wśród celebrytów praktycznie norma. Niestety... Nierzadko w parze z alkoholem idą narkotyki czy inne toksyczne używki.

Show-biznes zna mnóstwo przypadków, kiedy gwiazdy musiały słono zapłacić za swoją ostrą "zabawę". Wysokie grzywny, wyroki w zawieszeniu a nawet więzienie to kary, które muszą ponosić także bogaci i uwielbiani.

ESKA XD #007

Zebraliśmy dla Was kilka gwiazd, które mają coś za uszami.

Paris Hilton

Zdjęcie zapłakanej celebrytki w samochodzie stało się już ikoniczne. Co przeskrobała dziedziczka hotelarskiej fortuny? Całkiem sporo... Za jazdę pod wpływem zabrano jej prawo jazdy. To jednak nie przeszkodziło Paris Hilton w dalszym poruszaniu się samochodem. Za to stanęła przed sądem po raz kolejny. Tym razem fortuna rodziców nie pomogła i Paris Hilton trafiła do więzienia na 45 dni.

Lindsay Lohan

Dzisiaj Lindsay Lohan ma swój program, rozkręca interes klubowy i generalnie nieźle sobie radzi. Jednak chyba wszyscy pamiętamy, że nie zawsze tak było... Nikt chyba nie zliczy ile razy Lindsay Lohan była aresztowana i stawała przed sądem. Narkotyki, kradzieże, jazda pod wpływem i naruszenia warunków zawieszenia. W 2013 roku podczas wywiadu z Oprah Winfrey, Lohan przyznała, że zasługiwała na więzienie. Przez nałóg otaczał ją chaos, a odsiadka była szansą na opamiętanie się. Dlatego popełniała wykroczenia, bo... podświadomie o nią prosiła!

 Lamar Odom

Zanim został mężem Khloe Kardashian był znany głównie jako koszykarz. Jednak po wejściu do najsławniejszej rodziny świata, stał się celebrytą. Media zaczęły mono interesować się jego osobą. Na jaw wyszło branie narkotyków i korzystanie z usług prostytutek. Później doszło jeszcze złamanie warunków zawieszenia.

Khloe Kardashian

Podobnie jak były mąż, Khloe Kardashian lubi się zabawić. W 2007 roku została aresztowana. Pijana wracała samochodem z imprezy w West Hollywood. Później w wywiadzie w The Tyra Banks Show wyznała, że trafiła wtedy do szpitala. Widok ofiar wypadków samochodowych tak na nią zadziałał, że obiecała sobie nigdy więcej nie powtórzyć tego głupiego błędu.

Cardi B

Raperka nigdy nie ukrywała swojej zawodowej przeszłość. Wszyscy wiemy, że Cardi B była striptizerką. Ostatnio wywołała spore zamieszanie swoim przypływem szczerości. Zdradziła, że w dawnych latach sprowadzała mężczyzn do hotelu, odurzała ich (niekoniecznie tylko alkoholem...) i..okradała.

Reese Witherspoon

Gwiazda filmu Legalna Blondynka także miała kłopoty z prawem. W 2014 roku aresztowano ją i jej męża za jazdę pod wpływem. Dodatkowo na uwagę zasługuje jej skandaliczne zachowanie podczas zatrzymania. Wściekła Reese Witherspoon zapytała policjanta: czy ty masz pojęcie kim ja jestem? Słabo!

Cristiano Ronaldo

Duża kasa- duży problem. Piłkarz Juventusu przekonał się o tym na własnej skórze. Cristiano Ronaldo "zapomniał" o płaceniu podatków... Chodziło o ponad 15 milionów euro, które piłkarz miał ukryć przed fiskusem. Na mocy ugody Cristiano Ronaldo będzie musiał zapłacić Hiszpańskiemu fiskusowi 19 milionów euro. Poza tym sportowiec dostanie 2 lata więzienia. Na szczęście dla piłkarza i jego rodziny, wyrok będzie w zawieszeniu. Jednak kłopoty finansowe to teraz dla Cristiano Ronaldo najmniejsze zmartwienie. W toku jest przecież sprawa molestowania...

NAJNOWSZE