Najlepiej ubrane gwiazdy tygodnia. Polskie celebrytki w czołówce!

2018-11-25 14:00

Stroje gwiazd to doskonalał inspiracja na własną, imprezową kreację. A te polskie i zagraniczne celebrytki naprawdę wiedzą, co to wyczucie stylu! Kto w minionym tygodniu wyglądał najlepiej? Oto najleosze stylizacje gwiazdy!

Kolejny pracowity tydzień za naszymi gwiazdami. W minionym tygodniu wyjątkowo zapracowane są polskie celebrytki. Imprez, na których pozowały, nie brakowało - Kobieca Marka Roku, pokaz Paprocki & Brzozowski, Róże Gali, urodziny M jak Miłość... było sporo okazji do zaprezentowania się w wyjątkowych kreacjach.

I spora część z nich doskonale je wykorzystała! Na pokazie lubianych projektantów w seksownej, czarnej mini pozowała Joanna Koroniewska, a Aleksandra Domańska w zupełnie innym stylu - białej, futrzanej sukience - wyglądała nie mniej elegancko.

>> Michał Szpak lansuje się w swoim BMW. Auto Szpaka kosztowało majątek

Joanna Koroniewska wśród najlepiej ubranych gwiazd. Kto jeszcze?

Nie można nie wspomnieć o Dodzie, która ze swoim pomniejszonym biustem zrobiła furorę na gali Kobieca Marka Roku. Na osiemnastce M jak Miłość nie można było odebrać wzroku od Anny Muchy i Barbary Kurdej-Szatan, które wystąpiły w podobnych, seksownych sukniach w czerwonym i pomarańczowym kolorze. Za granicą świetnie reprezentowała nas w zwiewnej, jasnej sukni Magdalena Frąckowiak, która błyszczała na gali GQ Men of the Year w Madrycie.

Oto najlepiej ubrane gwiazdy tygodnia! Która zrobiła na Was najlepsze wrażenie?