Harry Styles

i

Autor: ROBYN BECK/AFP/East News/AKPA Nagrał hit Harry'ego Stylesa po polsku. Wideo podbija sieć!

Lepsze od oryginału?

Nagrał hit Harry'ego Stylesa po polsku. Wideo podbija sieć!

2024-07-04 14:37

Harry Styles karierę muzyczną zaczynał jako 16-latek jako jeden z wokalistów boys bandu One Direction. Z marszu rozkochał w sobie fanki na całym świecie, które rwały włosy z głowy na wieść o tym, że ich ukochany zespół po pięciu latach działalności przestał istnieć. Harry Styles postanowił jednak kontynuować karierę solową i lansuje przebój za przebojem. Utwór "Sing of the Times" wywindował Stylesa na szczyty list przebojów, a teraz powstała jego polska wersja.

Utwór "Sing of the Times" to debiutancki singiel Harry'ego Stylesa, który ukazał się na jego pierwszym solowym albumie zatytułowanym po prostu "Harry Styles". Singiel, który na rynku ukazał się w 2017 roku, z marszu zawładną listami przebojów. "Sing of the Times" dotarł do pierwszego miejsca na brytyjskich listach przebojów i do miejsca czwartego w Stanach Zjednoczonych. W 2018 roku singiel zdobył nagrodę BMI Pop Award, a teledysk zdobył nagrodę Brit Award w kategorii najlepszy teledysk roku brytyjskiego artysty. W 2021 roku magazyn Rolling Stone umieścił go na 428. miejscu listy 500 najlepszych piosenek wszech czasów. Do tej pory utwór osiągnął 1,2 miliarda odsłon!

Harry Styles kończy 30 lat! Zobacz jak zmienił się wokalista One Direction!

Janusz Radek nagrał słynny utwór Harry'ego Stylesa. Wideo jest hitem sieci

Teraz słynny przebój brytyjskiego wokalisty wziął na tapet wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych Janusz Radek. Artysta, który swoją karierę muzyczną rozpoczął od śpiewania poetyckiego komponował piosenki do tekstów popularnych polskich poetów, między innymi Bolesława Leśmiana, Leopolda Staffa czy Haliny Poświatowskiej, a także nagrał tytułową piosenkę do polskiej wersji anime Pokémon. Janusz Radek był także jednym z solistów "Tryptyku Świętokrzyskiego" Zbigniewa Książka i Piotra Rubika oraz występował w popularnym show stacji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo". Artysta coraz odważniej działa również na platformie TikTok. Ostatnio dodał wideo, na którym śpiewa hitowy utwór "Sign of the Times" Harry'ego Stylesa. Radek postawił na interpretację piosenki w języku polskim, a nagranie z marszu stało się hitem sieci. Choć Janusza Radka na TikToku śledzi 32,9 tysiąca osób, to fragment nagrania, na którym śpiewa polską wersję przeboju, odtworzono aż 1,9 miliona razy! Pod nagraniem pojawiło się ponad 2 tysiące komentarzy, a internauci nie kryją zachwytu.

To wykonanie zasługuje na to, by pójść w viral ❤️Ciary 🔥

To brzmi tak, jakby od początku, w oryginale było po polsku. Brawo ❤️

Rewelacyjne wykonanie!

o mój boże co za piękny wykon 😯 nie mogę się pozbierać po tej minucie odsłuchania, jestem w szoku, absolutnie przepiękne - piszą internauci.

A jak wam podoba się taka interpretacja słynnego utworu Harry'ego Stylesa.