Naga Khloe Kardashian promuje buty! „Kolekcja butów, na którą czekałaś”

2020-12-04 15:00 AM
Khloe Kardashian
Autor: WOOT/Backgrid/East News

Siostry Kardashian/Jenner mają nie tylko głowę do interesów ale także do marketingu. Dziewczyny doskonale wiedzą, jak zwrócić uwagę internautów, by nowy produkt rozszedł się jak świeże bułeczki. Z nową linią butów ruszyła właśnie Khloe Kardashian, która osobiście reklamowała produkt.

Nie od dzisiaj wiadomo, że nagość jest jedną z tych rzeczy, która najlepiej się sprzedaje. Doskonale o tym wiedzą gwiazdy, które często pokazują swoje wdzięki w kusych strojach. Te bardziej odważne całkowicie zrzucają ubrania. Wszystko po to, by zwrócić na siebie jak największą uwagę.

Kariera w show biznesie nie jest pewniakiem, dlatego wiele gwiazd dodatkowo zakłada inne interesy by mieć dodatkowe źródło dochodu. Takimi przykładem są Kardashianki. Każda z sióstr trudni się jakimś dodatkowym biznesem, który często daje znacznie większe zyski niż udział w innych kampaniach reklamowych i ogólne bycie celebrytą. Również Khloe Kardashian odziedziczyła po słynnej mamie Kris Jenner żyłkę do interesów i stworzyła markę Good American, która ma w swojej ofercie jeansy na każdą figurę. Dzięki temu klientela jest dość obszerna.

ESKA XD EXTRA

KHLOE KARDASHIAN POZUJE TOPLESS! TAK PROMUJE KOLEKCJĘ BUTÓW

Ale by jeszcze bardziej zachęcić do kupna produktów sygnowanych nazwiskiem Kardashianki, Khloe postanowiła przy okazji wprowadzenia na rynek kolekcji butów, sama wziąć sprawy w swoje ręce i zająć się reklamą. Na i jej profilu i profilu marki pojawiła się fotka Khloe topless! Jedyne co ma na sobie to bieliznę i wspomniane wcześniej buty. Biust zasłania dłonią a drugą ręką trzyma bardzo długi warkocz. Również podobnie jak w przypadku spodni, Khloe pokazała, że nie interesują ją typowe rozmiarówki. Celebrytka zapewnia, że każdy znajdzie buty dla siebie, zarówno osoby z wąska i nieco szerszą stopą.

Kolekcja butów na którą czekałaś.

 – brzmiał podpis pod jednym ze zdjęć.

A co do fotki, to standardowo Khloe zachwyciła fanów. Internauci oczarowani zostali również długimi aż za kolano kozakami na szpilce. Ceny wahają się od 139 dolarów do 375 dolarów za parę.

Czyżby Khloe Kardashian czekał kolejny zawodowy sukces?

NAJNOWSZE