Afromental

i

Autor: AKPA Członek grupy Afromental niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko

Muzyk z Afromental zostanie tatą! Spływają gratulacje od znajomych z show-biznesu

2023-03-15 14:07

Muzyk zespołu Afromental wraz z żoną przekazali wspaniałą nowinę. Już niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Para opublikowała urocze zdjęcie, a pod nim pojawiły się gratulacje spływające od znajomych ze świata show-biznesu.

Tomasz Torres, znany jest polskiej publiczności jako syn pochodzącego z Kuby, muzyka José Torresa, założyciela pierwszej w Polsce orkiestry salsowej. Tomasz urodził się w Sosnowcu i podobnie jak ojciec, fascynuje się muzyką. Od lat zasila szeregi grupy Afromental, w której gra na perkusji.

Żona Tomasza Torresa pokazała ciążowe krągłości

Tomasz Torres wiedzie udane życie u boku swojej żony Pauliny Łaby-Torres, z którą w 2021 roku pojawił się na antenie programu TVN "Power Couple". Teraz para naprawdę udowodniła, że ma moc. Oświadczyli, iż spodziewają się dziecka. Ciążowe nagranie na swoim Instagramie opublikowała Paulina, świętując przy okazji swoje 33-urodziny.

Czas rozpocząć najpiękniejszą podróż w naszym życiu. Czekamy na Ciebie nasza duszyczko - napisała pod wideo.

Od przyjaciół i znajomych z show-biznesu natychmiast spłynęły gratulacje: "Boże jak się popłakałam … tak bardzo Wam gratuluję i ślę morze miłości" - napisała Ania Karwan. Natomiast Marina ograniczyła się do krótkiego - "Gratulacje". Zaskoczenia nie kryła Blanka Lipińska, która napisała: "Gratulacje Kochani. Z Waszą ogromną, wzajemną miłością ten mały człowiek, który nadchodzi będzie bardzo szczęśliwą duszą". Również dla Agaty Rubik okazało się to wielką niespodzianką - "O jaki news! Gratulacje". Sandra Kubicka nie kryła ogromnego szczęścia - "Omg!!!!! Gratulacje!!!! Spełnienia marzeń!!!!", a Olivier Janiak zachwycił się tym wspaniałym newsem - "Ale cudnie" - przyznał.

Shake Your Eska #29 | Jak stworzyć własny trend?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE