Monika Zamachowska

i

Autor: WBF

Monika Zamachowska wróciła do starego nazwiska. W telewizji przedstawiana jest tak

2021-04-19 8:21

W marcu polskie media obiegła informacja o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Słynna para miała od dłuższego czasu zmagać się z kryzysem, aż w końcu aktora przyłapano na wyprowadzce z mieszkania, które dzielił z żoną. Teraz Monika Zamachowska przyzwyczaja się do nowego życia i... starego nazwiska.

Gdy w 2014 roku Monika i Zbigniew Zamachowscy układali sobie wspólne życie, musieli pogodzić się z faktem, że na każdym kroku towarzyszą im przy tym media plotkarskie. Tabloidy nie dawały parze wytchnienia i relacjonowały każdy jej krok. Od lat dziennikarka i aktor żyli jednak z dala od zainteresowania - aż do tego roku.

W marcu media zaczęły rozpisywać się na temat kryzysu w małżeństwie Zamachowskich. Doniesienia szybko znalazły potwierdzenie na zdjęciach - Fakt sfotografował Zbigniewa, który wyprowadzał się ze wspólnego mieszkania pary. I choć na fali plotek aktor wydał oświadczenie, w którym przypomniał, że nie będzie komentował swojego życia prywatnego, rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich było jasne.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Monika Zamachowska wraca do starego nazwiska

W końcu Monika Zamachowska w ubiegły weekend udzieliła obszernego wywiadu magazynowi Wprost, w którym potwierdziła rozstanie i opowiedziała o jego szczegółach. Dziennikarka powiedziała, że ma poczucie, iż jej uczucie było jednostronne i przyznała m.in. że mąż ją zdradzał i miał zły kontakt z jej dziećmi.

Jest coś takiego jak codzienność w związku, ale mnie cały czas wydawało się, że lecę na skrzydłach miłości. Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach.

- powiedziała.

Teraz Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski przygotowują się do rozwodu. Wiadomo już, że dziennikarka będzie chciała wrócić do swojego poprzedniego nazwiska Richardson, które otrzymała po pierwszym mężu i które używała w czasach jej największej popularności w telewizji.

Swój plan wciela już w życie - w weekend w TVN24, gdzie była jedną z komentatorek pogrzebu księcia Filipa, przedstawiono ją jako Monikę Richardson.

Spodziewaliście się, że jej małżeństwo tak się zakończy?