Monika Richardson

i

Autor: AKPA Monika Richardson z synem Tomaszem Malcolmem

Gwiazdy

Monika Richardson wygrała w sądzie. Za pieniądze z odszkodowania kupiła synowi mieszkanie

2023-05-25 12:08

Monika Richardson ma wielki powód do radości. Po pięciu latach sądowej batalii, dopięła swego i wygrała sprawę. Za pieniądze z odszkodowania sprawiła synowi kosztowny prezent, a przy okazji dokonała dobrej inwestycji.

Monika Richardson była trzykrotnie zamężna. W latach 1995–2000 była żoną amerykańskiego dziennikarza i podróżnika Willa Richardsona, natomiast w 2001 roku wyszła za szkockiego pilota Jamiego Malcolma, którym ma dwoje dzieci: syna Tomasza oraz córkę Zofię. Rozwiedli się w 2012 roku, po czym dwa lata później poślubiła Zbigniewa Zamachowskiego. Po 9 latach związku, ogłosili swoje rozstanie. Ostatnie dwa lata była w związku z przedsiębiorcą Konradem Wojterkowskim, jednak nie było im dane zbudować trwałego uczucia, ze względu na różnice charakterów oraz "gorycz spowodowaną noszonym przez lata doświadczeń bagażem życiowego bólu, cierpień, niepowodzeń, a czasem też traum wyniesionych z dzieciństwa" - jak napisał były partner Moniki.

ESKA LET'S BIKE 2023

Monika Richardson za gotówkę kupiła synowi mieszkanie w zabytkowej kamienicy

Monika Richardson, jak tylko może, pomaga swoim dzieciom w wejściu w dorosłość. Syn Tomasz dostał się na studia biznesowe, a w międzyczasie dorabia na różne sposoby: jeszcze niedawno rozwoził rowerem jedzenie, a także stał się licencjonowanym kierowcą taksówki. Młody mężczyzna próbował swoich sił w modelingu i aktorstwie - ma za sobą udział w paradokumencie "Szkoła" - nie ukrywa jednak, że jego pasjami są lotnictwo i muzyka. Stara się odkładać pieniądze na wydanie płyty.

Tomasz może spokojnie rozwijać swoje hobby, nie martwiąc się o własny kąt i wydawać ciężko zarobionych pieniędzy na wynajem pokoju czy kawalerki. Jego mama zadbała o tę sferę życie i sprawiła swojemu dziecku prezent w postaci mieszkania. Apartament znajduje się w zabytkowej kamienicy.

Nie byłoby to wszystko możliwe, gdyby Monika Richardson uparcie nie dążyła do wygrania procesu, który wytoczyła swojemu bankowi - Sprawa trwała wprawdzie 5 lat, ale zakończyła się prawomocnym wyrokiem w II instancji, który de facto unieważnił umowę kredytową - oznajmiła dziennikarka.