Monika Richardson o Zbigniewie Zamachowskim: Byłam osobą WSPÓŁUZALEŻNIONĄ!

2021-06-13 15:00 RD
Monika Zamachowska
Autor: WBF

Monika Richardson rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim już jakiś cza temu. Teraz jednak dziennikarka mówi coraz odważniej o swoim byłym partnerze. Jej ostatni wpis jest szczery do bólu. Niektórzy są w szoku, że Monika zebrała się w sobie, by o tym opowiedzieć. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Monika Zamachowska ostatecznie potwierdziła, że rozstała się z mężem zmieniając nazwisko na panieńskie, czyli Richardson. Było to już jakiś czas temu. Finalnie nikogo to nie zaskoczyło. W końcu od jakiegoś czasu mówiło się o kryzysie w tym związku. 

I tak już jakiś czas temu w mediach społecznościowych pojawiło się urocze zdjęcie z pięknym opisem. Wszystko na profilu Konrada Wojterkowskiego, znanego polskiego bienzesmena. Wtedy wszystko stało się jasne - Monika MA NOWEGO PARTNERA.

Piosenki na Euro. Muzyczne hity kiedyś i dziś | ESKA XD - CD-ROOM #24

Niedawno byli na wspólnych wakacjach. Cała ta sytuacja chyba ośmieliła Monikę. Dziennikarka bowiem szczerze opowiedziała o swoim poprzednim związku. 

Pytacie, czy nie za szybko zamknęłam poprzedni rozdział życia. Otóż ja jeszcze niczego nie zamknęłam. Długo będę się leczyć z mojego dziesięcioletniego związku, w którym byłam złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie. Może nigdy nie dojdę do siebie w pełni

pisze Monika na Instagramie. 

NAJNOWSZE