Śluby gwiazd

Monika Miller przygotowuje się do ślubu. Pochwaliła się suknią

2024-06-01 11:00

Monika Miller jest wnuczką byłego premiera Leszka Millera. Kobieta bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu wyznała, że czeka na pierścionek zaręczynowy od swojego partnera. Teraz na swoim profilu na Instagramie dodała zdjęcia w sukni ślubnej. Kreacja, którą wybrała, jest bardzo odważna!

Monika Miller do polskiego show-biznesu wkroczyła kilka lat temu. Postanowiła zacząć działać jako "modelka alternatywna". Dzięki wsparciu ze strony dziadka, który chętnie udostępniał zdjęcia wnuczki na swoim profilu na portalu X (dawniej Twitter). Moniką zainteresowały się media w całym kraju i wzięła udział w popularnych programach rozrywkowych, jak "Taniec z gwiazdami" i "Królowa przetrwania". Kobieta zwraca uwagę swoimi tatuażami, które pokrywają znaczną część jej ciała. Chętnie również opowiada o swoim życiu prywatnym nie tylko za pomocą swoich mediów społecznościowych, ale także udzielając wywiadów portalom internetowym.

Co teraz robi Monika Miller? #HOT

Monika Miller szykuje się do ślubu

Jakiś czas temu wnuczka byłego premiera w wywiadzie powiedziała, że jest gotowa na ślub. Wraz ze swoim partnerem Pavlem Moskalenko tworzy udany związek od prawie dwóch lat. Monika Miller otwarcie mówi o tym, że chciałaby w końcu stanąć na ślubnym kobiercu. Wyznaczyła sobie nawet termin, chciałaby, aby ślub z jej ukochanym odbył się nie później niż za 2 lata.

Ja go pytam czasem, tak raz na tydzień przynajmniej co on o tym (ślubie - przyp. red.) myśli. On powiedział mi dzisiaj, że jest człowiekiem spontanicznym, wydaje mu się, że to będzie szybciej, niż mu się wydaje. Może pewnego dnia wstać i powiedzieć "dobra, idę kupować pierścionek" - powiedziała Monika Miller w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Monika Miller pokazała odważną suknię ślubną

Zdaje się, że przygotowania do ślubu ruszyły właśnie pełną parą. Monika Miller podzieliła się z internatami zdjęciami z przymiarki sukni ślubnej. Podczas buszowania w salonie ślubnym towarzyszyła jej przyjaciółka - Edyta Folwarska. Tak o poszukiwaniach idealnej sukni (a raczej trzech sukien) mówiła Monika w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN":

Przymierzam suknie ślubne, bo już powolutku muszę popatrzeć, co mi się podoba, co mi się nie podoba. (...) Chciałabym zamówić suknię ślubną. Tak naprawdę to trzy suknie ślubne, bo chciałabym mieć właśnie trzy. Przymierzyłam parę modeli. (...) Wzięłam najlepszą przyjaciółkę, która mi doradzała, co dobrze wygląda, a co nie - wyznała.

Na zdjęciach, które uczestniczka show "Królowa przetrwania" pokazała na Instagramie, możemy zobaczyć ja w bardzo odważnej kreacji. Dół sukni pokryty jest kryształami, ale uwagę zwraca przede wszystkim górna część. Monika Miller mierzyła suknię, która odsłania dość dużo. Kreacja ma przezroczysty gorset z biustonoszem wysadzonym kryształami. Trzeba przyznać, że ta stylizacja jest bardzo odważna.