Monika i Paweł z Love Island po odpadnięciu NADAL RAZEM! "Wygraliśmy to!"!

2019-10-10 21:48 nk
Monika i Paweł z Love Island
Autor: www.instagram.com/moniakej

Monia i Paweł odpadli z programu Love Island Polska, bo uczestnicy nie wierzyli w szczerość łączącego ich uczucia. Po powrocie do Polski para udowadnia, że nadal jest razem! Monika skomentowała decyzję mieszkańców Wyspy Miłości gorzkimi słowami. Jej post skomentowała kumpela wizażystki, Honorata Skarbek.

Decyzja uczestników Love Island Polska o wyeliminowaniu jednej z barwniejszych par reality show zbulwersowała fanów programu. Zdaniem pozostałych mieszkańców Wyspy Miłości Monia i Paweł mają najmniejszą szansę na miłość. Czy rzeczywiście? Byli już uczestnicy programu postanowili udowodnić wszystkim niedowiarkom, że ich kiełkujący w willi romans nie był na pokaz. Okazuje się bowiem, że para wciąż jest razem!

Monia o ludziach (z Love Island?): "bezwzględne hieny"

Monika Kozakiewicz skomentowała to, co stało się w Love Island, wpisem na Instagramie. Wizażystka gwiazd opublikowała swoje zdjęcie z Pawłem i wyjawiła, że wciąż się z nim spotyka.

Monia nie szczędziła też gorzkich słów najprawdopodobniej byłym kolegom i koleżankom z Love Island Polska, bo kogóż innego mogła mieć na myśli, pisząc o "bezwzględnych hienach"?

Wygraliśmy to! Finał już za nami 😊🔥to jakieś istne szaleństwo, cudna przygoda i idealne zakończenie, które jest początkiem czegoś wyjątkowego 💋 Dziękujemy Wam za otwarte oczy, za wsparcie i kibicowanie. Z Pawłem zaczęło się przypadkowo, ale trwa do teraz i nikt nas nie powstrzyma przed walką o dobry klimat !!🚀 dzięki Pawłowi zrozumiałam, że byłam często zbyt naiwna i za dobra dla ludzi, którzy są jak bezwzględne hieny. Taki facet w życiu to prawdziwy doradca i „zdejmowacz klapek z oczu”. (nie bez powodu dostał miano dziadka do orzechów 😅). Obiecuję sobie i życzę wszystkim - bądźmy ostrożni na ludzi, których poznajemy i z którymi przebywamy.

- napisała Monika na Instagramie i dodała, że pobyt w Hiszpanii narobiła sobie w Polsce trochę kłopotów...

aaaaaaaa!! LOVE LOOOOVE ISLAND!! Będziemy jeszcze z Wami wspominać , opowiadać i śmiać się do łez, ale najpierw... to ja muszę opłacić rachunki, bo mi prąd odcięli ha ha

- czytamy, a pod jej postem serduszka w komentarzu zostawiła Honorata Skarbek, z którą Monia przyjaźni się prywatnie.

Myślicie, że Monia i Paweł jako para przetrwają próbę czasu?

NAJNOWSZE