Książę Filip w wieku 36 lat wyglądał DOKŁADNIE jak obecnie Harry!

2021-04-14 8:24 mm
Książę Filip i książę Harry
Autor: ADRIAN DENNIS/AFP/East News

Chyba już wiadomo, w którego członka rodziny królewskiej wdał się książę Harry. Na krótko przed pogrzebem męża Elżbiety II media na Wyspach przypominają stare zdjęcia księcia Filipa. Największe zainteresowanie budzi chyba fotografia z 1957 roku. Filip miał wówczas 36 lat, czyli dokładnie tyle, ile dziś ma jego młodszy wnuk, Harry. Koniecznie to zobaczcie - podobieństwo jest uderzające!

Wiele osób zastanawia się, jak będzie wyglądać na starość. Czy będziemy przypominać dziadka lub babcię od strony matki, czy może raczej wygrają geny ojca? Książę Harry chyba zna już odpowiedź!

Na kilka dni przed pogrzebem zmarłego niedawno męża królowej Elżbiety II hitem sieci stało się jego zdjęcie zrobione w 1957 roku. Książę Filip miał wtedy 36 lat. Czyli dokładnie tyle samo, ile ma obecnie książę Harry.

Młody Filip jak dzisiejszy Harry

Chris Jackson, fotograf dokumentujący życie brytyjskiego dworu, na swoim Instagramie przypomniał zdjęcie z okładki magazynu Paris Match. Wydanie pochodzi z roku 1957.

Zrobione 64 lata temu zdjęcie przedstawia uśmiechniętego księcia Filipa w galowym wojskowym mundurze. Mąż Elżbiety II ma na twarzy zarost, podobny do tego, jaki od dawna nosi jego młodszy wnuk, Harry.

Czy to wyłącznie zasługa brody, którą w tamtym czasie zapuścił młody książę Filip? A może zarost jedynie pomógł dojrzeć inne szczegóły rysów twarzy, które upodabniają wnuka i dziadka? 

Jedno jest pewne: wiele osób natychmiast wychwyciło uderzające podobieństwo!

Wygląda dokładnie jak Harry!! 🔥🙌

Przypomina Harry'ego 🤔😏

Musiałam dwa razy się przyjrzeć, czy to na pewno nie Harry

Do wszystkich, którzy powtarzają, że Harry nie jest synem Karola, wygląda tu dokładnie jak Filip!

To Harry!

To pierwszy raz, kiedy widzę, że Harry wygląda identycznie jak jego dziadek

- piszą internauci w komentarzach pod fotografią okładki.

>> Książę Filip był wściekły na twórców The Crown. Tej sceny nie mógł im wybaczyć

A jak Wy skomentujecie stare zdjęcie księcia Filipa? Zobaczcie sami - czy Harry nie wygląda dziś DOKŁADNIE, jak jego dziadek 64 lata temu?

Książę Filip
Autor: Andrew Parsons / i-Images/EAST NEWS
Książę Harry
Autor: Andrew Parsons / i-Images/EAST NEWS
Książę Filip i książę Harry
Autor: STEVE PARSONS/AFP/East News
ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE