Misiek Koterski szaleje z synem. Fryderyk to kopia taty?

2021-11-07 15:00

Michał Koterski cztery lata temu po raz pierwszy został ojcem. Fryderyk to owoc związku aktora z Marcelą Leszczak. Ich związek był dość burzliwy, co nie oznacza, że nie pozostają ze sobą w stałym kontakcie dla dobra synka.

Michał Koterski i Marcela Leszczak przez lata tworzyli burzliwy związek. Para w krótkim czasie doczekała się synka i to na nim skupili całą swoją uwagę. Niestety ich miłość nie przetrwała. Rozstali się, ale nie obyło się bez publicznych dram.

Teraz media znów donoszą o ich związku. Podobno długo bez siebie nie wytrzymali i znów się ze sobą spotykają. Czy faktycznie nie mogą bez siebie żyć, czy ich relacje jest podyktowana dobrem dziecka? To wiedzą tylko oni.

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Fani czasem nie mają umiaru. Dzień po porodzie kobieta ze szpitala poprosiła mnie o zdjęcie. Tak się wkurzyłam! Bez przesady, nie fajnie jest kogoś prosić o zdjęcie, w tak intymnej sytuacji. Kim jestem?

Zobacz też: Księżna Kate i książę William na gali Earthshot 2021

Tak czy inaczej, na Instagramie Miśka Koterskiego nie brakuje zdjęć z synkiem. Uroczy maluch już teraz chętnie szaleje z tatą, a jak wiadomo, Miśkowi poczucia humoru nie brakuje.

Sprawdźcie naszą galerię. Fryderyk to kopia słynnego taty?