Millie Bobby Brown przekazała pieniądze brytyjskim szpitalom! Piękny gest

2020-05-06 16:18 kp
Millie Bobby Brown
Autor: Rex Features/East News

Europa zmaga się z epidemią koronawirusa już od wielu tygodni, co najdotkliwiej odczuwają wraz z chorymi lekarze. Pracownicy służby zdrowia dają z siebie wszystko, by pomóc jak największej ilości osób, często ryzykując własnym zdrowiem. Ich pracę doceniają również gwiazdy, które przekazują fundusze na rzecz kolejnych placówek.

Millie Bobby Brown dołączyła do grona gwiazd, które wsparły finansowo służbę zdrowia w walce z koronawirusem. Poza poświęceniem lekarzy i ratowników w walce z Covid-19 niezbędny jest odpowiedni sprzęt - od tych najprostszych rzeczy jak środki ochrony osobistej po respiratory.

Od momentu wybuchu pandemii regularnie dowiadujemy się o kolejnych gwiazdach, które przekazały pieniądze szpitalom i ośrodkom zajmującym się zwalczaniem koronawirusa. Lista darczyńców jest tak długa, że trudno byłoby wymienić tu wszystkich. Teraz wydłużyła się o jeszcze jedno nazwisko - 16-letniej Millie Bobby Brown!

Millie Bobby Brown wspiera szpitale

Młoda Brytyjka postanowiła wspomóc służbę zdrowia w swoim kraju i przekazała 15 tysięcy funtów na rzecz wybranych placówek w swoim sąsiedztwie - po 5 tysięcy funtów trafiło do Bournemouth Hospital Charity, Salisbury District Hospital Stars Appeal i Southampton Hospitals Charity. Sama Millie mieszka z rodziną od czterech lat w Bournemouth.

Brytyjscy pracownicy służby zdrowia - i wszyscy opiekunowie - są dla nas inspiracją i są bohaterami narodu. Jestem pod wrażeniem każdego z nich i chciałam tylko podziękować tym, którzy ryzykują życiem - szczególnie w szpitalach na południowym wybrzeżu. Te okolice są bardzo bliskie mi i mojej rodzinie i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Kontynuujcie wspaniałą pracę i bądźcie bezpieczni. Dziękuję Wam. Wszyscy jesteście niesamowici

- powiedziała Millie Bobby Brown.

NAJNOWSZE