Miley Cyrus wystąpiła na PUSTYM stadionie! To hołd dla walczących z koronawirusem

2020-06-29 12:15 KP
Miley Cyrus
Autor: Youtube/ Global Citizen

Muzycy z całego świata od marca nie mają możliwości koncertowania przed swoimi fanami, a to wszystko oczywiście z powodu pandemii koronawirusa. Teraz, podczas gdy wiele obostrzeń jest luzowanych, branża muzyczna nadal jest w dużym stopniu zagrożona. To nie oznacza jednak, że artyści się poddają. Miley Cyrus postanowiła wystąpić... na pustym stadionie!

Dotąd Miley Cyrus była przyzwyczajona do występami przed tysiącami fanów. Największe gwiazdy świata, do których przecież należy, bez problemu wypełniają podczas swoich koncertów stadiony i największe sale koncertowe. Wszystko zmieniło się jednak wraz z wybuchem pandemii koronawirusa. Muzycy od miesięcy nie mają okazji koncertować przed swoimi wielbicielami.

Ten stan rzeczy daje im się oczywiście we znaki nie tylko finansowo, ale i duchowo. Sytuacja zmusiła muzyków do przełożenia tras koncertowych na przyszły rok - niewiele wskazuje bowiem na to, by ogromne koncerty na tysiące osób były bezpieczne jeszcze w tym roku. To wszystko nie oznacza jednak, że artyści próżnują! Od początku pandemii muzycy angażują się w pomoc walczącym z chorobą, o czym świadczył chociażby ogromny koncert online One World: Together At Home.

>> One World: Together At Home: zebrano KOLOSALNĄ kwotę! Lady Gaga jest poruszona

Miley Cyrus na pustym stadionie

Teraz gwiazdy znów się wirtualnie zebrały, by wziąć udział w koncercie Global Goal: Unite for Our Future. Jednym z najbardziej wyjątkowych momentów wydarzenia był występ Miley Cyrus na pustym stadionie Rose Bowl w Pasadenie. Za sprawą tego wymownego obrazka wokalistka dołożyła swoją cegiełkę do zbierania funduszy na rzecz walki z koronawirusem. Gwiazda zaśpiewała piosenkę Help z repertuaru The Beatles.

dedykowane tym, którzy niestrudzenie pracują nad testami, leczeniem i szczepionkami, abyśmy wszyscy mogli spotkać się w miejscach takich jak ten pusty stadion

- napisała Miley Cyrus.

Zobaczcie video!

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE