Miley Cyrus z Mammie

i

Autor: 0000001/Reporter

Miley Cyrus straciła babcię! Jej ukochana Mammie zmarła

2020-08-25 11:21

Miley Cyrus i jej bliscy są pogrążeni w żałobie. Rodzina pożegnała babcię wokalistki znaną jako Mammie. Gwiazda była do niej bardzo przywiązana, a sama Mammie brała aktywny udział w jej wychowaniu, a nawet w karierze. Teraz Miley Cyrus opublikowała na Instagramie serię wspomnień z ukochaną babcią i emocjonalny post. Zobaczcie!

Takich wiadomości bardzo nie lubimy przekazywać. Zmarła babcia Miley Cyrus, jej ukochana Mammie. Fani doskonale znają jej twarz, bo Mammie przez lata towarzyszyła Miley nie tylko w jej prywatnym, ale i showbiznesowym życiu. Wokalistka uwielbiała spędzać z nią czas, zabierała ją na ścianki, a nawet do telewizji.

Śmierć Mammie to dla Miley Cyrus wielki cios. Gwiazda pożegnała babcię w pięknych słowach na Instagramie i zamieściła filmiki, które wielu fanom wycisną łzy z oczu. Tak wyglądała przyjaźń Miley i Mammie!

Jak dobrze znasz Miley Cyrus?

Pytanie 1 z 6
Gdzie urodziła się Miley Cyrus?

Babcia Miley Cyrus nie żyje

Nawet, jeśli odeszłaś... NIC się nie zmieniło ani nigdy się nie zmieni. NA ZAWSZE będziesz moją inspiracją i ikoną mody. Co więcej, ostatecznym wzorem bycia prawdziwym ŚWIATŁEM w ciemnym świecie. Jesteś słońcem. Codziennie budzę się i widzę tę ognistą kulę na niebie. Widzę twoją twarz. Następnie odmawiam modlitwę, dziękując niebu za danie mi najlepszej babci, jaką mogłaby otrzymać dziewczyna. Będę tęsknić za Tobą do końca mojego życia ... Będę tu zachowywać Twojego ducha, nadal czynić dobro dla innych i traktować ich tak, jak wszyscy pragniemy być traktowani. Z nieskończoną ilością tej samej łagodnej dobroci, jaką okazywałaś codziennie. Będziemy cierpieć każdego dnia, kiedy nie będzie Cię z nami ....

- czytamy pod fotką.

Zobaczcie wszystkie wspomnienia Miley Cyrus z jej babcią w głównej roli!

- napisała Miley Cyrus na Instagramie.

Oczywiście Miley Cyrus zachowa po babci wiele pięknych wspomnień. Jak to ze wspólnego pieczenia ciasteczek z nią i ze Snoop Doggiem, które przypomniała na jednym ze zdjęć.

Mammie piekąca ciasteczka ze Snoop Doogiem... nigdy się nie dowiedziała, że daliśmy do nich marihuany... będę bardzo tęskniła za tobą i twoją dobrą kuchnią.