Miley Cyrus i Cody Simpson zerwali! Nie przetrwali razem roku

2020-08-14 8:29 KP
Cody Simpson i Miley Cyrus
Autor: JOGA, JAPZ/Backgrid/East News

Jeszcze kilka dni temu Cody Simpson publikował na Instagramie słodkie zdjęcie z Miley Cyrus, a tymczasem amerykańskie serwisy właśnie donoszą, że para zerwała! Miley i Cody byli parą od niemal roku - związali się w dość kontrowersyjnych okolicznościach, kiedy to wokalistka rzuciła swojego męża, Liama Hemswortha. Co doprowadziło do kolejnego rozstania?

Gdy we wrześniu 2019 roku Miley Cyrus związała się z młodszym od niej Cody Simpsonem, niewiele osób wróżyło im dłuższy związek. Wydawało się, że po rozstaniu z Liamem Hemsworthem gwiazda ma ochotę wdawać się w krótkie romanse, o czym miała świadczyć jej głośna, sześciotygodniowa relacja z Kaitlynn Carter. Związek z Australijczykiem rozwijał się jednak w najlepsze.

Szybko okazało się jednak, że Miley Cyrus i Cody Simpson mają na siebie wzajemnie zbawienny wpływ. Po kilku tygodniach intensywnego "promowania" związku na Instagramie, oboje wyciszyli się i skupili na swojej relacji. Cody był częstym gościem w jej domu, opiekował się nią po operacji strun głosowych i to właśnie u jego boku Miley pozbyła się ciągot do używek.

Miley Cyrus i Cody Simpson zerwali

Od dawna wydawało się więc, że Miley Cyrus i Cody Simpson są na świetnej drodze do zbudowania nowej, poważnej relacji. Tymczasem serwis TMZ - najlepiej poinformowany serwis plotkarski w Stanach Zjednoczonych - donosi, że para... rozstała się. Wokalistka miała rzucić chłopaka już kilka tygodni temu, jednak nie wiadomo, z jakich powodów.

Inne amerykańskie serwisu spekulują, że romantyczny związek przekształcił się w czysto przyjacielską relację i nie ma tu mowy o wrogim nastawieniu czy wzajemnym żalu.

Spodziewaliście się, że to się tak skończy?

NAJNOWSZE