Miley Cyrus i Kaitlynn Carter za rękę poszły na imprezę po MTV VMA 2019! [ZDJĘCIA]

2019-08-27 14:00

Wbrew wcześniejszym plotkom Miley Cyrus nie tylko pojawiła się na gali MTV VMA 2019, ale i wystąpiła na scenie ze swoim najnowszym singlem Slide Away, opowiadającym o rozstaniu z Liamem Hemsworthem. Znacznie poważniejszą deklaracją niż występ okazało się jednak to, z kim gwiazda przyszła na imprezę! To oczywiście Kaitlynn Carter!

Gdy Miley Cyrus nie zdobyła żadnej nominacji do nagród MTV VMA 2019 (mimo wydanej płyty i nowego klipu), nie brała pod uwagę pojawienia się na gali. Zapytana pod koniec lipca przez jednego z fanów, czy wystąpi na scenie, gwiazda odpowiedziała mu wprost: "Nie ma, k**wa mowy!". Najwyraźniej rozstanie z Liamem Hemsworthem zmieniło jej sposób myślenia.

Miley Cyrus wystąpiła na MTV VMA 2019 ze swoim ostatnim singlem Slide Away, w którym rozlicza się ze swojego związku z aktorem. Poważna wokalistka stanęła samotnie na zaciemnionej scenie i trudno nie zauważyć, że było to swoiste pożegnanie z Liamem Hemsworthem.

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter na MTV VMA 2019

Za kulisami show Miley Cyrus była już w znacznie bardziej zabawowym humorze. Na gwiazdę czekała za sceną Kaitlynn Carter, która podobno soczystym pocałunkiem pogratulowała jej występu. Już po oficjalnej części gali dziewczyny trzymając się za ręce udały się do Down Nightclub na Manhattanie, gdzie dalej imprezowały.

Wygląda więc na to, że związek z Kaitlynn Carter staje się dla Miley Cyrus coraz ważniejszy. Celebrytki są po powrocie z Włoch nierozłączne i regularnie widują się w Los Angeles. Jaka będzie przyszłość ich relacji to na razie jednak zagadka.

Zobaczcie wspólne zdjęcia Miley Cyrus i Kaitlynn Carter z MTV VMA 2019!

NAJNOWSZE