Bliscy Miley Cyrus i Liama Hemswortha chcą, by do siebie wrocili! "Są źli!"

2019-08-17 10:42
Liam Hemsworth i Miley Cyrus
Autor: Rex Features/East News

Temu, by Miley Cyrus i Liam Hemsworth do siebie wrócili, kibicują nie tylko ich fani, ale również najbliżsi. Członkowie rodziny aktora i wokalistki przez wiele lat zdołali upewnić się, ze tych dwoje naprawdę jest dla siebie stworzonych. Nic więc dziwnego, ze na rozstanie zareagowali z wielkim żalem. Czy uda im się skłonić gwiazdy do powrotu do siebie?

Tydzień po ogłoszeniu rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha wciąż nie wiadomo, kto tak naprawdę z tej dwójki zawinił. W mediach pojawiają się zarówno doniesienia na temat problemów Liama z alkoholem i narkotykami, jak i zdrad Miley. Jedno jest pewne - dziś ta dwójka jest od siebie dalej niż kiedykolwiek.

Wiele osób wciąż jednak wierzy w to, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth mogą do siebie wrócić. Co najważniejsze, związku nie przekreślają też sami zainteresowani, którzy na razie nie decydują się na rozwód. W to, że ex-para przezwycięży kryzys, wierzą przede wszystkim ich bliscy, którzy znają ich najlepiej.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wrócą do siebie? Tego chcą ich bliscy

Przez 10 lat związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha, rodziny ich obojga zdążyły bardzo dobrze poznać ich ukochanego czy ukochaną. Nic więc dziwnego, ze teraz wszyscy kibicują temu, by wokalistka i aktor dali sobie jeszcze jedną szansę! Choć teraz niewiele wskazuje na to, by zajęta znajomością z Kaitlynn Carter Miley Cyrus miała ochotę na spotkania z Liamem, w przyszłości nic nie jest wykluczone.

Ich rodziny nalegały, aby dali sobie trochę czasu, zanim podejmą ostateczne decyzje. Ich bliscy są zdenerwowani tym, jak to się zepsuło i wszyscy teraz cierpią.

Uda się to naprawić?

NAJNOWSZE