Miley Cyrus i Cody Simpson na słodkim selfie z jeszcze słodszym podpisem!

2020-08-02 15:30 KP
Cody Simpson i Miley Cyrus
Autor: JOGA, JAPZ/Backgrid/East News

Miley Cyrus i Cody Simpson po bardzo intensywnym początku związku od wielu miesięcy mocno ograniczają swoją miłosną aktywność w mediach społecznościowych. Dlatego też fani ogromnym entuzjazmem reagują na każdą ich nową fotkę, którą potwierdzają, że mają się lepiej niż kiedykolwiek. Zobaczcie ich najnowsze wspólne zdjęcie!

Gdy we wrześniu ubiegłego roku Miley Cyrus po sześciu tygodniach romansu porzuciła Kaitlynn Carter dla Cody Simpsona, wielu fanów wokalistki przewidywało, że młodego piosenkarza spotka podobny los. Szybko okazało się jednak, że Miley i Cody dogadują się lepiej niż można było przypuszczać i już za miesiąc będą świętować pierwszą rocznicę związku.

Ostatnie miesiące Miley Cyrus i Cody Simpson spędzili raczej z dala od mediów plotkarskich. Wobec szalejącego w Stanach koronawirusa i protestów Black Lives Matter wokalistka wolała publikować na swoim profilu na Instagramie posty w ważnych dla niej sprawach, a zdjęcia z ukochanym musiały poczekać. Teraz przyjemność fanom sprawił Cody, który nowe zdjęcie z Miley opublikował na swoim Insta Story.

Miley Cyrus i Cody Simpson na nowym zdjęciu

23-letni Australijczyk opublikował na swoim Insta Story selfie zrobione przez Miley Cyrus w jego samochodzie. Na fotce Miley wystąpiła w uroczym kapeluszu, a Cody - co dla niego całkiem rzadkie - w t-shircie :)

Tym jednak, co najbardziej zwraca uwagę, jest słodki podpis, jaki pod zdjęciem zamieścił młody celebryta.

Zakochany w moim najlepszym przyjacielu

- napisał.

Czyż to nie najlepszy przepis na udany związek?

Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: Instagram/ Cody Simpson
NAJNOWSZE