Miley Cyrus i Cody Simpson to już oficjalne! Poderwał ją na... australijski akcent!

2019-10-07 18:30 nk
Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: Instagram.com/codysimpson

Miley Cyrus i Cody Simpson zostali niedawno przyłapani na pocałunkach w knajpie. Teraz para oficjalnie przyznaje się już do romansu, a Miley z rozbrajającą szczerością przyznaje, że u Cody'ego podoba jej się wiek, klata i... to, że jest Australijczykiem! Ciekawe, co na to już prawie były mąż Cyrus, Liam Hemsworth, który też pochodzi z Australii!

Jak Wam donosiliśmy, 3 października 2019 Miley Cyrus i Cody Simpson byli widziani razem w jednym z lokali w Hollywood. Artyści najpierw zdawali się poważnie rozmawiać, a potem... publicznie wymieniali czułości! Ten widok to dla fanów obojga wielki szok, albowiem Miley i Cody, którzy znają się od lat, dotąd deklarowali, że są jedynie przyjaciółmi. A poza tym Cyrus w sierpniu ogłosiła rozstanie z mężem, Liamem Hemsworthem, którego zostawiła dla Kaitlynn Carter, a we wrześniu zostawiła kochankę. Dziewczyna nie traci więc czasu...

Miley i Cody oficjalnie razem?

Wiele wskazuje na to, że Miley Cyrus i Cody Simpson są już oficjalnie razem! Oboje bowiem już całkiem otwarcie odnoszą się do swojej relacji w stories na Instagramie!

Miley Cyrus już kilkukrotnie pokazywała na Insta Stories Cody'ego bez koszulki, dając do zrozumienia, że kręci ją umięśniona klata piosenkarza. W jednym z postów napisała też wprost, że to co jej się podoba u nowego chłopaka, to to, że:

  1. ma 22 lata
  2. jest Australijczykiem
  3. ma niesamowite mięśnie brzucha.

Cody Simpson z kolei wrzucił do sieci story, w którym on i Miley leżą razem i wspólnie śpiewają piosenkę o wymownym tekście: "bardziej dzisiaj, niż wczoraj"!

Myślicie, że "jutro" będą jeszcze razem?

Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: Instagram.com/mileycyrus
Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: Instagram.com/mileycyrus
Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: Instagram.com/mileycyrus
NAJNOWSZE