Mila Kunis i Ashton Kutcher, Pharrell Williams... Kolejne gwiazdy sprzedają domy!

2020-05-28 19:00 mw
Ashton Kutcher, Mila Kunis, Pharrell Wiliams
Autor: LESE, SOVE, SPOT/Backgrid/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER

Coraz więcej hollywoodzkich gwiazd pozbywa się swoich drogich posiadłości! Do grona VIP-ów, którzy w ostatnim czasie wystawili na sprzedaż swoje kosmicznie drogie domy, dołączyli m.in. Mila Kunis i Ashton Kutcher oraz Pharrell Williams! Za ile sprzedają swoje ukochane gniazdka?

W słonecznej Kalifornii trwa wielka wyprzedaż domów :) Kolejne gwiazdy pozbywają się swoich pięknych posiadłości. Ostatnio donosiliśmy na przykład, że swojego domu kupionego kilka lat temu od Justina Biebera pozbywa się Khloe Kardashian. Czas na kolejnych VIP-ów.

GWIAZDY SPRZEDAJĄ DOMY. UCIEKAJĄ Z LOS ANGELES?

Swoją posiadłość sprzedają między innymi Mila Kunis i Ashton Kutcher. Aktorska para mieszkała do niedawna w Hiden Valley, prestiżowej enklawie Beverly Hills. W bliskim sąsiedztwie pary mieszkają między innymi takie sławy, jak Adele, Penelope Cruz czy Nicole Kidman. W pobliżu osiedlili się także książę Harry i Meghan Markle.

Według amerykańskich mediów Mila i Ashton wycenili swój dom na 14 milionów dolarów. Jeśli sprzedadzą za tyle swoją posiadłość, zarobią na niej 4 miliony, ponieważ w 2015 roku nieruchomość kosztowała ich niecałe 10 mln dolarów.

Ashton Kutcher i Mila Kunis sprzedają dom
Autor: IMP FEATURES/East News

Swój dom wystawił na sprzedaż także Pharrell Williams. Artysta pozbywa się posiadłości w Hollywood Hills. Chce za nią niecałe 12 mln dolarów.

Co ciekawe, amerykańska prasa donosi, że to już drugi dom, jaki w ostatnim czasie wystawił na sprzedaż Pharrell. Czyżby pozbywał się inwestycji wyczuwając nadchodzący krach na rynku nieruchomości? Jeśli wierzyć w doniesienia mediów, piosenkarz przez większość czasu mieszka w swojej cudownej posiadłości na Florydzie. Ten "domek" wart jest podobno aż 30 milionów dolarów!

Dom Pharrella Williamsa na Florydzie
Autor: IMP FEATURES/East News
Krzysztof Krawczyk wyznaje miłość pielęgniarkom. #Hot16Challenge2

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE