To Adele znalazła dom Meghan i Harry’emu? Teraz mieszkają obok siebie!

2020-05-18 9:27 mw
Książę Harry i Meghan Markle mieszkają po sąsiedzku z Adele
Autor: BALD, GRHO/Backgrid/East News, SplashNews.com/East News

W prasie pojawiły się nowe szczegóły na temat przeprowadzki księcia Harry'ego i Meghan Markle do Los Angeles. Dziennikarze dotarli do nowych informacji, z których wynika, że w znalezieniu nowego domu Sussexom aktywnie pomagała Adele! Nowa posiadłość Meghan i Harry'ego jest położona tylko kilkaset metrów od domu brytyjskiej gwiazdy!

Książę Harry do niedawna narzekał, że nie ma w USA nikogo, z kim mógłby spędzać czas i kto pomógłby mu w adaptacji do nowej rzeczywistości. Okazuje się jednak, że ktoś taki istnieje i już wyciągnął do Harry'ego pomocną dłoń. Mowa o Adele, z którą książęca para podobno po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych bardzo się zaprzyjaźniła, i która pomogła Harry'emu i Meghan znaleźć ich nowy dom!

ADELE SĄSIADKĄ MEGHAN I HARRY'EGO

Prasa donosi, że Meghan Markle i książę Harry mocno zaprzyjaźnili się z Adele, która mieszka zaledwie kilkaset metrów od ich nowej posiadłości! W mediach pojawiły się plotki, że to właśnie brytyjska piosenkarka pomogła Sussexom w znalezieniu domu. Teraz pomaga im także w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości. A właściwie głównie pomaga Harry'emu, bo tak naprawdę życie w Hollywood dla Meghan Markle niczym nowym nie jest.

O sprawie donosi brytyjski The Mirror. Dziennikarze tabloidu dotarli do źródeł, według których Adele mocno zaprzyjaźniła się z książęcą parą. Brytyjska piosenkarka, która przeprowadziła się do USA już jakiś czas temu, ma dom położony zalewie 5 minut piechotą od nowej posiadłości księcia Harry'ego i Meghan!

Według informatorów The Mirror, Adele aktywnie pomaga książęcej parze odnaleźć się w USA. 

Adele kocha tę okolicę i poleciła parze miejsca, w których bawi się jej 4-letni synek Angelo, tak aby Meghan i Harry mogli pobawić się z Archim bez obawy o atak ze strony fanów

- dowiadujemy się z brytyjskiej prasy.

Źródła The Mirror podają też, że Meghan jest zachwycona tym, jak Adele radzi sobie z zachowaniem prywatności, pomimo iż jest tak wielką gwiazdą. 

W sieci pojawiły się zdjęcia nowej posiadłości Meghan i Harry'ego z naniesionymi opisami domów mieszkających w pobliżu celebrytów. Okazuje się, że oprócz Adele książę Harry i Meghan mają za sąsiadów także Nicole KidmanCameron Diaz, Jennifer LawrenceAshtona Kutchera z Milą Kunis oraz Penelope Cruz. Co za gwiazdorska miejscówka!

Nowy dom Meghan i Harry'ego
Autor: BALD, GRHO/Backgrid/East News
Hotplota.pl: Zaniedbane paznokcie Katy Perry, ciążowy brzuch Sophie Turner i ślub Britney Spears

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE