Mickey Rourke chce się bić z Elonem Muskiem! “Wystarczy mi jedna ręka. LEWA.”

2020-07-30 14:18 mm
Elon Musk i Mickey Rourke
Autor: WIN MCNAMEE/Getty AFP/East News, London Entertainment / SplashNews.com/East News

Elon Musk dopiero co zapowiedział, że jest gotów bić się z Johnnym Deppem w klatce, aby udowodnić mu, że nie jest "mięczakiem", jak wcześniej nazwał go aktor. Czy Depp zdecyduje się na starcie z miliarderem? Tego na razie nie wiemy, ale w ramach rozgrzewki Musk może spróbować sił z innym znanym aktorem. Na pojedynek wyzwał go właśnie kumpel Deppa, Mickey Rourke! Gwiazdor twierdzi, że poradzi sobie z Elonem "jedną ręką"!

Gale w stylu Fame MMA cieszą się ostatnio wielką popularnością. Nic dziwnego - walki zawodowych zawodników, choć na pewno ciekawe pod względem techniki, są dość przewidywalne. Co innego, kiedy w klatce stają naprzeciwko siebie totalni amatorzy. Wtedy wydarzyć może się dosłownie wszystko...

Czy jesteście na przykład w stanie przewidzieć, kto wyszedłby zwycięsko z pojedynku Johnny'ego Deppa z Elonem Muskiem? Miliarder rzucił ostatnio rękawicę byłemu mężowi Amber Heard i wszyscy w napięciu czekamy, czy aktor podejmie wyzwanie.

Tymczasem Elon Musk może powoli zaklepywać termin na walkę z innym aktorem. Wyzwanie rzucił mu właśnie kumpel Johnny'ego Deppa, Mickey Rourke!

MICKEY ROURKE: WYGRAM JEDNĄ RĘKĄ!

Mickey Rourke i Johnny Depp znają się od bardzo dawna i wzajemnie szanują. Kiedy w 2016 roku Depp był posądzany o przemoc domową, Rourke stanął w jego obronie. Nie powinno więc nikogo dziwić, że również teraz zabrał głos w sprawie słownej potyczki Johnny'ego z szefem firmy Tesla.

Mickey Rourke odniósł się do wywiadu, w którym Elon Musk wyzwał Johnny'ego Deppa na walkę w klatce. Aktor zaproponował miliarderowi, żeby powalczył z kimś w swojej wadze. Najlepiej właśnie z nim!

Właśnie przeczytałem, że ELON MUSK wyzwał Johnny'ego Deppa do walki. Mam lepszy pomysł: jeśli Elon Musk czuje, że potrafiłby powalczyć z kimś w swojej wadze, to z przyjemnością zabiorę cię do szkoły, panie twardzielu! Gołe pięści, łokcie i kolana, a ja użyję tylko jednej ręki - lewej.

Oboje możemy postawić po 200 000$, zwycięzca bierze wszystko, bez zasad.

Więc zamiast czepiać się kogoś, kto waży 130 funtów, wzywam ciepie.

Z poważaniem, Mickey „Marielito” Rourke

- napisał na Instagramie Mickey Rourke.

Szczerze? Nie możemy się doczekać odpowiedzi Muska! Znając jego fantazję, wcale nie zdziwilibyśmy się, gdyby się zgodził...

Na kogo stawialibyście w takiej walce?

NAJNOWSZE